Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan magányosnak érzem...

Bubi12345 kérdése:

Olyan magányosnak érzem sokszor magam. Pedig van családom akik szeretnek, rengeteg barátom van, mégis úgy érzem, hogy senki sem kedvel és mindenki lúzernek tart. Mit tehetnék ellene, hogy ne érezzem ezt?

Figyelt kérdés
Most is majdnem sírvafakadtam. Úgy érzem,hogy mindenki csak hátba akar szúrni. Még a családom is. Ilyenkor a könyvek világába menekülök,és akkor jobban érzem magam. Viszont ma a suliban éppen olvastam,amikor azt vettem észre,hogy azok akik velem szoktak lenni,egyszerűen ott szórakoztak előttem másokkal.Ezzel semmi baj nem lett volna,de amikor odamentem az asztalhoz,úgy csináltak mintha nem is beszéltem volna hozzájuk. Egyszerűen levegőnek néztek. Visszamentem a helyemre,már majdnem sírtam,hogy velem senki sem akar beszélgetni,de erre sem reagált senki. Ne gondoljatok arra,az osztálytsaim nem szoktak lenézni,mindig beszélgetnek velem és viccelődünk is egymással,de ez alkalomkor úgy éreztem hogy megint egyedül vagyok. Úgy érzem,a családom sem próbál felvidítani. Egyedül vagyok,de nem akarok kárt tenni magamban,én élni akarok,nem szeretnék beteges lenni,ezért erős kell,hogy maradjak. De mégis mit tehetek az egyedüllét ellen,ami úgy érzem,hogy a sírba kerget?
2016. jún. 14. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Engedd ki magadból, hallgass zenét, és sírj Aztán olvass, ha az megnyugtat :)
2016. jún. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Sulin kívül is történnek ilyenek?
2016. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nyilván fiatal lehetsz és túlérzékeny. Most minden kis "ajtózörrenést" robbanásnak érzékelsz. Ki fogod nőni, tapasztalatból mondom! Próbálj meg kapcsolatokat teremteni, újakat. Ha nem megy foglalkozz a hobbiddal. Tudom, hogy most nagyon sajnálod magad, de hidd el, ez egy állapot. El fog múlni. Te döntesz, hogy új élményeket szerzel, vagy begubózol és sajnálod magad, és lehet a legszebb éveid telnek majd el sötétségben.
2016. jún. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Egyébként 14/L

2016. júl. 21. 21:51
 5/6 anonim válasza:
Tudom hogy régi kérdés, de ahogy olvastam elgondolkodtam nem én írtam e olyan ismerős a helyzet. Én is a könyvekbe menekülök. Remélem mostanra javult a helyzeted, de ha nem nyugodtan írj privátot.
2017. febr. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Utolsó vagyok, 14/l
2017. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!