Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek depresszios...

Szerintetek depresszios vagyok? Valaki aki ert ehhez?

Figyelt kérdés
18 vagyok. Utalom magam a sulyom miatt folyton kuzdok ellene, de nem megy. Nem latok az eletemben semmi motivaciot. Barataim nem igazan vannak,talan ketto, de azokban sem bizok meg teljesen. Mostanaban mindig foaaz kedvem van es mar a szerelmem sem tud felviditani. Egesz nap csak fekudnek es aludnek. Ezenkivul sokszor ramjon a sirogorcs ha eszembejut,hogy mennyire nulla vagyok.

2016. jún. 20. 22:27
 1/7 A kérdező kommentje:
Rossz kedvem*
2016. jún. 20. 22:28
 2/7 anonim ***** válasza:

pozitív szuggesztió és a belső értékek megbecsülésére való törekvés szemben a külsőségekkel ez fog téged rendbe tenni. Becsüld meg, adj hálát azért amid van, vedd számba őket írd le és minden nap nézd meg a listádat. Menj el kórházba látogass olyan súlyos betegeket, akik mindent megadnának, csak hogy olyanok legyenek mint te, EGÉSZSÉGESEK.

Tudod, van egy mondás, sírok, hogy nincs cipőm, amíg nem jön szembe valaki velem, akinek nincs lába. Tiszteld magad, szeresd magad, fogadd el magad, sportolj, mozogj, táncolj nevess nagyokat :-)

2016. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mióta tart ez? lehet hogy ez most csak egy ilyen időszak, nekem is voltak ilyen napjaim, beképzeltem azt is hogy depressziós vagyok, de hidd el jobb lesz majd :) az előző pedig jókat mond :)
2016. jún. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod :)
2016. jún. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nekem is írhatsz, hasonló helyzetben voltam sokáig:)

18/L

2016. jún. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Nemrégiben találtam Dr. Csernustól egy nagyon kis korrekt választ, ahol megkülönbözteti a valódi depressziót a depresszív állapottól. Fontos tudnod, hogy akkor vagy igazán depressziós, ha ennek semmilyen kiváltó oka nincs az életedben, tehát minden klappol, mégis rosszul érzed magad. Viszont a te kérdésedben már ott van, hogy utálod magad a súlyod miatt. Ez már egy ok, tehát valamivel nem vagy megelégedve. A kérdés csak az, hogy van-e még ilyen tényező, ami nálad ezt kiváltja? Gondolkozz el mélyen, hogy miktől van ez. Ha vannak dolgok, amik ha máshogy lennének az életedben, akkor nem lennél depressziós? Vagy nálad ez az érzés függetlenül mindentől előjön? Hallgasd végig mint mondd a doki, itt tökre normális hangnemben beszél, tehát nem aláz meg senkit, és nem tahó módjára oktat:


https://www.youtube.com/watch?v=TEwpB7JumMo

2016. jún. 22. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Van egy baratom, akit imadok, de ugy erzem mar o sem eleg hogy felviditson. Mostanaban fogytam par kilot es kezdek jobban tetszeni magamnak, de megis azt erzem hogy egy ertektelen ember vagyok, aki senkinek nem fontos es csak magara szamithat.
2016. jún. 29. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!