Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mivel helyettesítenétek a...

Mivel helyettesítenétek a munkahelyet?

Figyelt kérdés

Ha nem kellene dolgoznotok hosszú ideig (pl. egy évig), életmód, vagy sérülés miatt, de anyagilag nem vagytok a toppon, akkor hová járnátok? Mert néhány hét után őrjítő egy lakásban élni. Olyasmire gondolok, ami órákra leköti a figyelmet, és akár minden nap végezhető. Például. Horgászat nem lenne rossz.

Járok konditerembe, de az ugye másfél óra. Sokat olvasok, és szeretek óriási sétákat tenni. Tulajdonképpen minden érdekel.



2016. júl. 7. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én kb. fél éve vagyok munkanélküli, de már korábban is volt hasonló idejű megszakításom. Ez többnyire abból fakad, hogy nem nagyon tudtam megmaradni eddig magyarországi munkahelyeken, meg abból is, hogy korábban külföldön dolgoztam és az abból félre rakott pénzből simán eltudtam éldegélni. Szóval nem betegség, sérülés miatt van ez. Meg most szakmát is váltok.

De hogy valamelyest a kérdésedre is válaszoljak, én elég nehezen viselem. Nagyon nincsenek barátaim, így többnyire egyedül vagyok. Eljárok futni, korábban konditerembe, volt hogy napi 2 órát sétáltam céltalanul, és is szeretek könyvet olvasni, de hát ezek a dolgok nem töltik ki a napjaimat. A maradék fenn maradó időben többnyire a gép előtt vagyok, youtubeozok, filmet, sorozatokat nézek, és ennyi.

Én most az életmód váltás felé törekszem. Sokkal kevesebb gép előtt ülés, és inkább a mozgással, egészséges étkezésre akarnám fordítani az időmet, meg egyfajta gondolatmenet váltással. Amik bevallom őszintén elég nehezen mennek, főleg hogy tudom augusztusba elkezdek ismét dolgozni egy teljesen új területen, ami mellett a sport, társas lét nem kifejezetten megoldható. Úgyhogy ha tudod hogy meddig leszel munkanélküli, tehát nincs mellette az őrjítő munkakeresési pánik, akkor találj ki valami olyasmi amiben eltudsz mélyedni. A konditerem is simán lehet ilyesmi. Neten bekapcsolódsz egy ide vágó fórumbeszélgetésbe, technikákat lesel el, hogyan lehetne eredményesebben fejlődni, hasonlók. De most mondhatnám akár a futást, biciklizést, főzést, akármit.

2016. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféleképpen tanulnék, akár nyelvet, akár új szakmát, vagy bármit, ami érdekel.
2016. júl. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

Internetezz, rajzolj, fess, játssz, kirándulj a természetben, olvass.. végtelen lehetőség van önmagad szórakoztatására. Szerezz barátnőt, vagy vegyél egy kutyát :)

Creativity.. :D

2016. júl. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megcsinálnám az Országos Kéktúrát,és nyelvet tanulnék.
2016. júl. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja bocsi,sérülés,akkor nyilván nem túráznék.
2016. júl. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én online játszottam és blogot indítottam.

25N

2016. júl. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt csinálnám amire mindig is vágytam: dagatt nökkel szexelnék
2016. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!