Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? Olyan szomorú vagyok!

Mit tegyek? Olyan szomorú vagyok!

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú a lelkem, több fiút megkedveltem, de mára már nem beszélek egyikkel sem. Magányos vagyok nagyon, úgy érzem teljesen egyedül vagyok. Szerintem depressziós is vagyok. Mit csináljak, mit tegyek hogy kijussak ebből az állapotból? Bárhogyan próbálom magam lekötni semmi nem érdekel igazán.
2016. júl. 8. 01:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
15%
Néha jobb fiúk nélkül :) Foglald el magad azzal ami érdekel, mondjuk olvasás, barátnőiddel menj el pillangókat simogatni, akármi ami érdekel. Túl leszel rajtuk.
2016. júl. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátnőim.
2016. júl. 8. 01:15
 3/29 anonim ***** válasza:
33%
mennyi idős vagy?
2016. júl. 8. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
33%
és miért nincsenek
2016. júl. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok. Mert nem szeret senki szerintem anyámon kívül. Mindenki csak szórakozik az érzéseimmel.
2016. júl. 8. 01:20
 6/29 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom hogy mi okból nincsenek barátnőid 20 évesen, szerintem a probléma az lehet hogy olyan emberek vesznek körbe, akikkel nem hasonlítasz. Pl. más a humorod, vagy esetleg teljesen más stílust képviselsz mint a többiek. De majd suliban/munkahelyen biztos össze fogsz futni valami lánnyal akivel hasonlítasz és barátnők lesztek. Gondolom férfiak ezt használhatják ki benned hogy magányos vagy és ezért "játszadozhatnak". Netán zárkózott vagy? Ha igen, próbálj valahogy megváltozni. Vagy ha testi hiba, pl. túlsúly, akkor lefogyni hogy jobban befogadjanak. Amint látod magadon a javuló tendenciát, sokkal jobb közérzeted lesz és úgy megvilágosodik a világ. Én amikor ilyen depis voltam, elhatároztam hogy céljaimat elérem, tanulásilag meg minden és majd jönnek az emberek, addig se rabolják az időmet és tudok magammal foglalkozni :) Kicsit fogd fel pozitívan.
2016. júl. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Szia. Nem vagyok dagadt. Épp hogy nagyon sovány vagyok, szóval nem hiszem hogy ez a probléma. A férfiak csak itt interneten szórakoznak, hol ír, hol nem, közben ott ül... Szándékosan várat és unom, nem írtam vissza de már ő sem ír. Nem testileg játszanak velem. Ők azt nem tudják hogy én ennyire magábyos vagyok és depressziós. Nafyon sokszor rámjön a sírás csak úgy.
2016. júl. 8. 01:35
 8/29 anonim válasza:
a sport segíthet
2016. júl. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
0%
Hozzáállásod változtasd meg ön átneveléssel.
2016. júl. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
17%

Ha nincsenek barátaid, annak te is lehetsz az oka. lehet h olyan a személyiséged, stílusod, kisugárzásod, h nem szivesen barátkoznak v beszélgetnek veled.

Egyébként aki depressziós, magányos, stb. az látszik is rajta, kisugárzódik, taszítja az embereket.

Neked szükséged van hobbira, elfoglaltságra, testmozgásra, emberekkel való beszélgetésre.

nem tom dolgozol e v suliba jársz, de ott könnyen tudsz kapcsolatokat építeni, barátokat szerezni.

Elhatározás kérdése az egész. ha azon siránkozol h ez milyen rossz, akkor az is marad. Ha elhatározod h na ezen változtatsz, akkor meglátod milyen gyorsan rendbe jön minden.

2016. júl. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!