Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vágyom arra hogy soha...

Miért vágyom arra hogy soha senki ne lásson, én a magam dolgaival szépen ellegyek és ne is tudjanak a létezésemről? 17/f

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy csak ülök itthon pl egy itthoni munkát végezve.Ki sem kell nagyon mennem a házból mert azért szeretek sétálni,mozogni,de emberek között nem jó.Egyszerűen elromlott ez a világ.Mindent a média,a közösségi oldalak befolyásolnak,a sablonosság,a kétszínűség.Nem szeretném látni mert csak elszomorít és felidegesít.

Nem azt mondom tehát hogy nem akarok kimozdulni,de mindenki akit ismerek ilyen hogy ül a társaságban és a tetves telefonját nyomkodja folyamatosan,vagy selfiet csinál,és hányingerem van már ettől.

Nekem facebookom sincs,soha semmilyen közösségi oldalon nem voltam fent mert hányingerem van tőle...


Szerintetek akkor lehet hogy a mai emberek viselkedése és kisugárzása taszít?

Mert szó szoros dühroham jár engem körbe mikor elmegyek pl egy buszmegálló előtt,és mi van,egy párocska (kb 16-17 évesek) kézen fogva ülnek a padon és nyomják mindketten a telefont.Vagy hogy nyolc tíz fős csapat éjjel a városban szórakozik,és nem szólnak egymáshoz,hanem facebook...


Ti mit gondoltok erről?



2016. júl. 10. 15:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyet értek veled, nekem is hányingerem van ettől.
2016. júl. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

köszi a kommentet,ment a zöld,és másnak is fog aki értékelhetőt és bővebb választ ad.

De komolyan...KIVEL LEHET AKKOR BESZÉLGETNI HA 10 FŐS TÁRSASÁGBAN VANNAK?!

Legszívesebben odamennék hozzájuk és egyesével verném őket nyakon hogy vegyék észre magukat hogy milyen undorítóak...

2016. júl. 10. 15:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek veled ,mert engem is nagyon dühít ,hogy milyen mértékben fertőzte meg a világot a szociális média. Iszonyatos látni, hogy az emberek egymást túllicitálva próbálják bizonyítani, hogy milyen szuper az életük.

Engem ez nem érdekel, nem kívánok benne részt venni.


Magas értékrendűnek tűnsz, és nekem szimpatikus is vagy, de az életed nem lesz könnyű a facebookzombik világában.



23f

2016. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hogy mit gondolok erről...hm,azt hogy az emberiség egy hatalmas nagy változáson megy keresztül.Ezt megállítani nem tudod (sajnos),így marad a "megtörsz vagy megtörünk" elv.Az emberiségnek alkalmazkodnia kellett mindig is.Ha nem bánod hogy lemaradsz a modern társadalomtól (amit én teljesen megértek),menj el Afrikába különböző törzsekhez,menj el Tibetbe shaolinnak.Ha van kedved erről tovább beszélgetni,írj privátot,én is szívesen elmondanám valakinek a véleményemet erről a témáról.
2016. júl. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

Jó érezni hogy vannak még hozzám hasonlók.

2016. júl. 10. 17:31
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem volt facebokom, nemrég töröltem le magam mert az a szintű kétszínűség ami ott megy nagyon lehangoló. Rossz mert úgy érzem kimaradok valamiből,manapság egy alap dolog a facebook de nekem már megosztani se volt kedvem semmit,sem pedig nézni mások posztjait...
2016. júl. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1.vagyok.

Alapíthatnánk egy klubbot. :)

2016. júl. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is nagyon idegesítő dolog, amikor két ember úgy viselkedik facebook-on, mintha a legjobb barátok lennének, élőben meg csak kocsonya van...
2016. júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Idehaza nem lehet beszélgetni a rokonokkal, mert megy a mobilozás, gőzerővel. Az a baj, hogy sajnos nagyon sokat szoktam én is gépezni, de azért el tudok szakadni tőle, mikor soknak érzem, vagy ha olyanokkal vagyok, akikkel kevészser találkozom, meg egyéb alkalmakkor is. Sajnálom őket, de önzően magamat is, hogy nem tudok velük lenni, úgy igazán. Mert ha itt van valaki, akkor a másikkal kell telefonálni. Ha meg ott va az illető, az itteniekkel kell telefonálni. Romlik már minden, elkeserítő.
2016. júl. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

35 éves vagyok és nő, szóval messze nem a te korosztályod, de ugyanúgy érzek, mint te.

a fb-on ugyan fenn vagyok, a férjemmel szoktam ott dumálni munkaidőben, mással soha, azokat az üziket el sem olvasom (aki akar valamit, írjon mailt alapon).

mostanra ott tartok, hogy a tv-t sem kapcsolom be, itthon csak a kossuth rádió szól.


nekem is jó így:)

2016. júl. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!