Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek lehet így élni?

Szerintetek lehet így élni?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok,sosem volt még barátnőm,ebből adódóan 0 a tapasztalatok,szűz is vagyok,nem tudok nagyon beigazodni az emberek közé sem.Vannak jó lánybarátaim de az első csókomig sehogy sem jutok el...


A kérdés lényege:

Nő nélkül lehet élni?Afféle örömökre gondolok szex és párkapcsolat meg társasági élet helyett hogy pl alszok délig,felkelek,iszom egy kávét,megeszem a kedvenc reggelim a kedvenc TV műsorom mellett,azzal foglalkozom munka után amivel szeretnék,és szépen itthon töltöm az összes időm.Este egy könyv vagy jó film,esetleg zene társaságában elálmosodok,és utána alszok szépen.


Lehet szerintetek valamivel helyettesíteni egy párkapcsolatot?

Tegnap éjjel kétszer is teljesen indokolatlanul rámjött a sírás.Mindenféle ok nélkül.


Éjszaka egy percet sem aludtam,teljesen üresnek érzem magam,de jó ezen gondolkozni és feltenni nektek a kérdést,működik-e.


Zöldet küldök mindenkinek aki segít!



2016. júl. 11. 07:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
szerintem érdemes lenne megpróbálnod ismerkedni :) akár itt is! vannak normális csajok ne add fel!lehet nők nélkül élni de az nem annyira jó..én szerintem változtass és próbálkozz! ne add fel!
2016. júl. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
85%

Ne aggódj mindenkinek máskor dől ez el, vannak akik a szex terén még 30 évesen is tapasztalatlanok, lehet neked is kicsit "később" jön az igazi, és addigis meg úszod a többi idiótát,... Szerintem élj most ezzel hogy szabad vagy tedd amit jónak látsz te, sportolj, hozd ki magadból a maximumot, mert később ha már rá találsz valakire akkor már nem lehetsz a magad ura :) de minden esetre is sok szerencsét

16/L

2016. júl. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Még bőven van időd megtalálni a szerelmet. Addig is barátkozz, vegyél egy macskát cagy egy kutyát, keress egy hobbit, sportolj stb.
2016. júl. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha valóban 17 éves vagy, akkor még nem maradtál le semmiről. Viszont a második bekezdésben leírtak alapján olyan érzésem van, hogy te nem 17 éves vagy, hanem egy felnőtt, csalódott, érett férfi. Tizenévesen még a nők lányok, a tizenévesek még iskolások, és nem igazán élik bele magukat, hogy mit csinálnának munka után.

Nem kötekedésből írom, de őszintén csak úgy lehet válaszolni, ha te is őszinte vagy.

2016. júl. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Tényleg 17 éves vagyok és nem túloztam el semmit.

Így volt ahogy leírtam.

És köszönöm mindenkinek a választ,green áradat megy.

2016. júl. 11. 09:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát, ne a szüzességed elvesztése legyen az elsődleges célod. Annyira fiatal vagy, egy ember kb 90 évig is elél, minek aggódsz még ilyeneken??
2016. júl. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem most inkább a tanulásra fókuszálj, próbálj minél több programot szervezni a haverjaiddal, hogy még esélyed se legyen ilyeneken gondolkodni. Aztán ha úgy érzed, megtaláltad a nagy Őt, akkor hajrá! :)
2016. júl. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért van az hogy ilyen kérdést még lány nem irt ki? Ti vagytok pasik ilyen gyenge érzékeny lelküek,hol ott állitólag tik vagytok az erösebbik nem..
2016. júl. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg a lánybarátaiddal eljárni bulizni, vagy tölts velük több időt, hátha megismerkedsz a társaságukban egy olyan lánnyal akinek te is bejössz. Talán ez jó megoldás :)
2016. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet így élni, de minek?

Kapd össze magad, kisöreg, aztán menj emberek közé. Nincs neked semmi bajod, csak az, hogy a számítógép mellett nevelkedtél, és nem tanultad meg a normális emberi kommunikációt.

2016. júl. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!