Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Közületek van olyan, akinek a...

Közületek van olyan, akinek a kinézete miatt nincs senkije és tönkrement az élete?

Figyelt kérdés
Én arcra nem mondanám magamat kifejezetten rondának, viszont a testalkatom olyan átlagon aluli, hogy mindig azt érzem, mintha egy másik fajba tartozó lennék és itt kell a csinos, szép fehér emberek között valahogy életben maradnom. Természetesen egy ismerősöm sincs (nemhogy barátnőm), mert olyan szinten nem vagyok kibékülve a testemmel, hogy az önbizalmam rányomja a bélyegét az ismerkedésre, de szerintem az emberek is úgy viszonyulnak hozzám, hogyha 100% életvidám pozitív ember lennék, akkor sem lenne változás. Szóval fifti-fifti a dolog. De egyébként is szemmel látható, hogy másképp néznek rám az emberek, mint egy átlagos emberre. Hát, mit mondjak...nehéz sorsom van. :(

2016. júl. 14. 17:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
68%

Én szerintem nem nézek ki rosszul még sincs nagyon senkim.

Ez nem azon múlik.

2016. júl. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Ha nem azon múlik, akkor min? :D

Azt ne mond, hogy az átlagos vagy magas pasik között ugyanannyi magányos/szűz/elveszett ember van, mint az alacsony és gebe pasik között! Az önbizalmat a külső határozza meg.

2016. júl. 14. 18:14
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi. Magas férfi vagyok, nem túl izmos, van rajtam egy kis zsír és arcra sem vagyok ronda mégsem kellek egyetlen nőnek sem. Igaz nem is megy könnyen az ismerkedés.
2016. júl. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
62%
Nincs senkim, 16 éves lányként itthon ülök egész egy barátom sincs.. Kinézet miatt
2016. júl. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%

Gondolj arra akinek nincs karja vagy lába.

Örülj neki hogy egészséges vagy, meg van mindened ahhoz hogy változtass a külsődön és boldog legyél.

Az hogy élsz-e vele már csak rajtad áll.

2016. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
Nem a kinézet miatt nincs senkid, hanem mert ilyen hülyén gondolkodsz, és ez iszonyat taszító. Meg gondolom nem is ismerkedsz csak szökőévente max, így meg aztán elég nehéz...
2016. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét problémád mégis a testeddel?
2016. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Én is ugyan abban a helyzetben vagyok mint a kérdező.
2016. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
#7: 170 magas vagyok 53 kiló mellé. Utóbbi nem is lenne, akkora nagy probléma, ha nem abban a tudatban lennék, hogy 1,5 évet kondiztam, úgy, hogy csak 61 kilóig tudtam eljutni, amint elkezdődtek az egyetemi tanulmányaim és kevesebb időm jutott magamra, egyből visszazuhantam (most is kondizok, de minden egyes dekáért hónapokat kell szenvednem). De még a súlyom sem zavarna, ha nem lennék ennyire törpe. Persze tök jók ezek a közhelyek, hogy fogadd el magadat, de ha én feltenném az illetőnek azt a kérdést, hogy vajon mit szólna hozzá, ha ő nézne ki így, akkor biztosan elgondolkozna magában és nyelne egy nagyot.
2016. júl. 14. 19:51
 10/24 anonim ***** válasza:
Én meg 167 cm vagyok és ötven valahány kiló, az jobb?
2016. júl. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!