Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Közületek van olyan, akinek a...

Közületek van olyan, akinek a kinézete miatt nincs senkije és tönkrement az élete?

Figyelt kérdés
Én arcra nem mondanám magamat kifejezetten rondának, viszont a testalkatom olyan átlagon aluli, hogy mindig azt érzem, mintha egy másik fajba tartozó lennék és itt kell a csinos, szép fehér emberek között valahogy életben maradnom. Természetesen egy ismerősöm sincs (nemhogy barátnőm), mert olyan szinten nem vagyok kibékülve a testemmel, hogy az önbizalmam rányomja a bélyegét az ismerkedésre, de szerintem az emberek is úgy viszonyulnak hozzám, hogyha 100% életvidám pozitív ember lennék, akkor sem lenne változás. Szóval fifti-fifti a dolog. De egyébként is szemmel látható, hogy másképp néznek rám az emberek, mint egy átlagos emberre. Hát, mit mondjak...nehéz sorsom van. :(

2016. júl. 14. 17:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
mit jelent az, hogy tönkrement az életed? Nem vársz te egy kicsit sokat a világtól? Az elégedettség a boldogság forrása... a 170 53 kilóval szerintem teljesen rendben van.
2016. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Szerencsés vagy, hogy csak ennyi bajod van, én cserélnék veled. Nekem az arcformám furcsa, ezért nincs esélyem, sosem fogok kelleni. Egyébként minden másban nagyon sikeres vagyok, de hiába.


A vékonyságod nem a kevés kondi miatt van, hanem rossz hatásfokkal emésztesz, a szerencsétlen tested nem tud miből építkezni. Egyél még több kaját a kondi mellé, tömd magad jó minőségű kajával és megoldódik.

2016. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"minden egyes dekáért hónapokat kell szenvednem"


Vissza fogod még sírni ezt az állapotot 40 éves korod tájékán!


Különben nem nagyon értem, mi a gondod. Fiatal koromban egyik fiú ismerősöm se volt különösebben magas, szinte mind gebe volt és ennek ellenére nagyon élvezték az életüket.

2016. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
#13: Hidd el, ha még csak 14-16 éves lennék, nem csinálnék belőle ekkora problémát, de 21 évesen...
2016. júl. 14. 21:23
 15/24 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok túl jóképű, de nem érdekel. Viszont a személyiségem is gáz emellé, ez a fő probléma :D Találkoztam már nagyon randa srácokkal szép barátnővel, szóval tényleg nem ez a probléma.
2016. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kinézeten múlik. Sôt, egyáltalán nem. Fôleg így, hogy vékony vagy, mert szerintem ez nem egy nagy probléma, férfiként ducinak lenni sokkal rosszabb.

Csak a saját példámat tudom felhozni neked. Bátran állíthatom, hogy jó külsôm van, évekig fejlesztettem. Mégsincs soha senkim, és kb 0 tapasztalatom van. Férfiasan, jól öltözködöm; évek óta sportolok, egy enyhén sportos, vállas alkatom van; 188 magas vagyok; arcra valamivel jobb vagyok, mint az átlag; normális, divatos (nem ecset!) de férfias séróm van.

És ez tudod miért van? Mert gátlásos vagyok, nem kezdeményezem soha, nem nyitok mások felé, azt sem hagyom, hogy felém nyissanak. Nem vagyok magabiztos. Továbbá eltér az értékrendem a korombeliek nagy részétôl.

Ezezk azok a dolgok ami miatt nincs sikerem. Most, hogy a külsômet rendbetettem, elkezdem fejlszenteni a belsômet is, és reménykedem, hogyha tényleg teszek a dologért, akkor elôbb-utóbb akad egy lány, akivel boldog lehetek, és akivel megoszthatom az életemet.

Egy dologban biztos vagyok: a belsô és a gondolkoddásmód 10.000x fontosabb a külsônél, erre utóbb jöttem rá. Ezt a környezetemen tapasztalom is egyébként. Akinél meg nem így van, azzal nem érdemes foglalkozni, hiszen nálad egy felszínesebb értékrendet képvisel. Nekem pl nem egy "jó suna", vagy egy "fullos csaj" kell, hanem egy kedves, szimpatikus, mosolygós lány.

Azt javaslom nézzél magadba, és keress meg a hibát, és javítsd ki. Nem lesz könnyû, de hidd el, ez a helyes út. Én is ezen vagyok jelenleg.

Sok sikert!

19f

2016. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Én arcra nem vagyok ronda, csak beteg, gyakran piszkáltak régen gyerek-kamasz koromban és gyakran szomorkodtam. De ahogy átléptem a felnőtt kort és érettebb lettem, nagyban nőtt az önbizalmam, mert amilyen problémás vagyok sok mindent meg tudtam csinálni, erőn felül és önbizalmat adott. De később meg családi viszály miatt leromlott az önbizalmam, depis lettem évekig. Ezalatt senki sem segített, nem volt senki aki támaszt adjon.

Ismerkedni kamaszkoromba próbáltam, később is, de főleg a külsőm miatt nem jött össze.

Rám is másként néznek, de sokan tisztelnek is, de pl ha barátkozni akarnék, vagy csajozni, akkor nem jönne össze.

2016. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%

En ezen az ismerkedesen es baratno szerzesen mar tul vagyok nagyreszt....

Szoval a kulso valamelyest fontos, de a legfobb resze, hogy apolt legy. Egy no nem azt latja benned, hogy ilyen vagy olyan vagy, hanem hogy apolt es gondozott vagy. Torodsz magaddal.

A masik a belsod. A sok szorongas helyett inkabb engedd el magad! Azt mondod eselyed sincs ismerkedni? Akkor menj oda az eselytelenek nyugalmaval. Vedd eszre, hogy nem a vilag fog utanad menni. A "vilag" nem fog lemenni utanad a pincebe. Nem csak azert, mert nem hallja hogy nyuszitesz, hanem azert, mert fel a sotetben!

Nekem atlagos kulsom volt. Aztan lenullaztam magam. A penztelenseg olyan helyzetbe hozott, hogy keptelen voltam emberek koze menni. Es lass csodat baratnom se akadt. Meg a kobor kutyat sem tudtam volna magamhoz edesgetni.... Utana el is hiztam es otthontalanra vettem a figurat. Felvettem az "oszt-akkor-most hova-szarjak" stilust. Es elkezdtem "buzleni". Nem volt ember aki kozeljott volna hozzam (nem fizikailag). Aztan elegem lett a maganybol es ratalaltam a A negy alapszabaly cimu konyvre (Miguel Ruiz irta). Es helyukre kerultek dolgok a fejemben. Ennyi.

2016. júl. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Van ennél nehezebb sors, hidd el, attól függetlenül, hogy nagyokat esek pofára, minden nap rájövök, hogy hálásnak kell lennem.

Én meg 160/40-45k vagyok, sokan b_sztatnak, pedig ez alkati, meg talán valami betegség is van a dologban.

Elkérik a személyim ha alkoholt veszek, pedig 10évvel meghaladtam már.

Ehetek amennyit akarok. Ráadásul stresszes a szakmám, rengeteg időt és energiát igényel. Pénzem nincs, örvendek, ha van mit enni. És soha nem volt egy normális(hónapnál többet tartó) kapcsolatom.

Szóval próbálj meg azzal kezdeni valamit, amid van.

Megsúgom, hogy 80%kisugárzástól függ. Amilyen gebe vagyok(ami lányoknál talán még rosszabb), ha magabiztos és kiegyensúlyozott napom van, varázsütésre megváltozik minden.

Ami a legjobban felidegesíti az embereket, hogy amilyen kicsi, jelentéktelen sovány korcs vagyok, annyival erősebb, tehetségesebb, intelligensebb, gyorsabb, műveltebb, érdekesebb vagyok, mint ők.

2016. júl. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
A 170 centi 53 kiló teljesen jó, igaz, talán kicsi sovány, de mivel nem vagy anorexiás a leirtak alapján, mozogsz és eszel, és kilot akarsz felszedni, szerintem inkább örülj, mert van egy barátnőm, 165 centi, 45 kiló:) nem tud hízni, nem eszik... én 163 vagyok, 50 kiló, ami BMI szerint is az ideális, szóval örülj szerintem, hogy felszedni akarsz, mikor mások a fogyással küzdenek. Az önbizalom pedig nem a kinézeten múlik... hisz mennyi nagypofájú p**a van a vilá-gban, akik szegények bűn rondák, mégis azt hisyzik, minden és mindenki az övék... akkor azoknak honnan jött az önbizalmuk?:D nem hinném, hogy Palvin Barbinak látják magukat. törpeség 160 centi alatt kezdődik nálam, mit meg nem adnék a 170 centidért..
2016. júl. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!