Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha lényegében nem...

Mit tegyek, ha lényegében nem változott semmi?

Figyelt kérdés

Ezelőtt 4 évvel szörnyű életem volt, mármint a lányok észre sem vettek, nem volt egy barátom sem, picit túlsúlyos is voltam, önbizalom a béka feneke alatt. Elhatároztam, hogy itt az ideje változtatni. Azóta sikerült a testem olyanná varázsolni amiről régen csak álmodoztam, és tv-ben láttam csak olyat. Volt pár kapcsolatom, lettek ismerőseim, de még mindig sokszor félénk vagyok, nehezen megy, hogy leszólítsak egy lányt, (általában engem szedtek fel az exeim...), vagy egy idegent.

Ismerősökkel sem vagyok kapható a bulizásokra, hülyeségekre, amik eléggé barátság építő dolgok szoktak lenni. Szóval még mindig elvagyok a saját kis világomban, edzek, főzök, tanulok, és ennyi.

Persze neten nagy a szám amit nem is értek, sokszor megkaptam már, hogy a valóságban teljesen más vagyok, visszafogott, miközben nem lenne rá okom.

Ez azt jelentené, hogy hiába értem el a legjobbakat a külső terén, belül nem sikerült meggyógyulni?

Irány a pszichológus?


20/F



2016. júl. 15. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Meggyógyulni? A leírásod alapján teljesen normális vagy. Csak téged nem a bulizás érdekel meg nem vagy nagyszájú menőgyerek meg hasonlók... de ez normális dolog. Semmi baj nincs veled.
2016. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Onbizalom hianyod van. Ez egy olyan dolog (gatlas) ami csak a te fejedben van. Errol mas nem tud csak te. Mert te meg mindig "4 evvel ezelott jarsz" es nem vetted tudomasul, hogy bizony megvaltoztal.

Az a jo a dologban, hogy nem szallt a fejedbe es nem lettel nagykepu. A szerenyseg mindig is egy "nemes" dolog volt.

Szoval ne felj! Vesd le a gatlasaidat, vallald fel onmagad! Tisztelettel beszelj emberekkel, holgyekkel es koveteld meg a tiszteletet magaddal szemben is! Meg ha a lany szep es vonzo, akkor is. Vagy ha a fonokod az illeto akkor is.

Nincs veled semmi baj, csak ujra kene ertekelned onmagad :)

2016. júl. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!