Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Voltatok már ennyire reményves...

Voltatok már ennyire reményvesztettek?

Figyelt kérdés

Kb. úgy 2 éve, napi szinten megfojt ez az érzés. Sikeres érettség, sikeres felvételi vizsga egyetemre, ezek mind nagyon szép dolgok az életben, csak ezeken kívűl más semmiben sem kaptam meg az öröm faktort, illetve ,hogy ezekben sem. Folyamatosan probálkoztam 3 éven át lányoknál. Semmi siker .


Sokan jöttek ,hogy áhh rossz helyen keresem stb. Kerestem mindenhól, minden típusú lánynál probálkoztam, mindenhól elútasításba szaladtam. Ez tovább roncsolta az amúgy is megromlott önbizalmam miután sikertelen sofőr iskolát raktam illetve 4 éves kapcsolatom tönkre ment mert 1 évig csaltak benne és csak úgy ott hagytak. Folyamatosan csalodásokba szaladtam, elveszett az abszolut siker faktór. Már semmi önbizalmam nem lett, neki sem mertem vágni semminek. Egy idő után már úgyéreztem asexualis lettem, közömbös voltam abszolut a nők iránt, már ha rájuk néztem sem az ugrott be ,hogy csajozni kéne ,hanem semlegesen tekintettem rájuk. Nem motivált,hogy legyen valakim, hiszen úgyis csak lerázna. Sportba menekültem, az lekötötte a figyelmem de időhiány miatt sokszór azt sem tudtam csinálni.

Sehonnét nem kaptam bíztatást, szülök részéről is mindig ha valaminek neki kezdtem blamáltak , vagy lekezeltek gyereknek borzalmasan.

Most úgy érzem ,ha lenne egy gomb amit megnyomhatnék ,hogy elaludjak örökre örömmel tenném.

Leszögezném előre, hogy nem vagyok sem elhízva sem sovány, átlagosnál jobb a testalkatom, viszonylag nem mondanám ,hogy jó képű vagyok de úgy gondolom teljesen rendben vagyok, mindig voltak lányok akik rajongtak értem, tudom ,hogy sokaknak tetszek. Régebben motoroztam, sulis éveimben éltem fénykoromat mindent elértem amit lehetett. Aztán elmult és üresség.



2016. júl. 18. 11:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki egy elég nagy tirpák, mondhatni városi paraszt, egy kövön sütött bunkó; de soha nem voltam úgy fent a lakásán, hogy legalább két lány ne lett volna nála egyszerre... Na, ez a tuskó mondta, hogy nem felszedni kell a lányokat, hanem megismerni őket. És teljesen igaza volt. Szóval először ne csajozni akarj, hanem barátkozni és akkor majd lesz csajod, nem is egy. A g3pjárművezetői vizsga nekem sem sikerült, úgyhogy villamossal járok, de jó, mert minden nap nekem nyomja a szép kerek popsiját egy csomó fullextrás cicababa és ez kocsiban aligha fordulhatna elő. Ez a frotteurizmusnak nevezett parafília, elég vicces egyébként... Ettől függetlenül lehet, hogy egyszer még újra megpróbálom a jogsit, ki tudja...
2016. júl. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát én csak folyamatosan azt látom ,hogy tök mindegy mekkora lúzer, van jogsi és viszi a csajt ,érted :D Én meg csak ,hát jó....


Részben persze érthető, mivel egy kapcsolatban fontos a mozgás tér, nem lehet egésznap sétálni a parkban.

2016. júl. 18. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaz, de nem feltétlenül mindenfajta lányra. Pl. a fesztiválra járós lányok echte nem ilyenek, lehet, hogy tényleg összefekszenek bárkivel, de a bárkibe akár te is beletartozhatsz, meg én is, szóval bárki. Tudod, a pestiekre is rámondják, hogy bunkók; én is pesti vagyok meg voltam mindig is, mégsem mondta még senki, hogy bunkó lennék. De visszatérve a lányokra: sokszor inkább az számít mennyire vagy kedves, barátságos. Néha tényleg már ennyi is elég és nem kell több...
2016. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na én valahogy mindig azzal csesztem el ,hogy kedves voltam, és probáltam kedvükben járni :-? legalább is a lány barátaim szerint...


Szóval feladtam már a francba az egészet. Sokáig gyötört a dolog ,hogy egyedűl kell lennem, de hozzá lehet szokni a magányhoz, csak nagyon nehéz.

2016. júl. 19. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!