Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Volt már olyan, hogy egyedül...

Volt már olyan, hogy egyedül voltatok otthon, és valami ijesztő történt veletek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 24. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Igen. Most egyedül vagyok, és előbb néztem meg egy régi VHS videókazettát, amin mindenféle hülyeség történt össze-vissza (valami nő fésülködött egy ovális tükörben, meg legyek mászkáltak a TV-n, döglött ló vonaglott egy tengerparton, ahol egy világítótorony van...). Aztán pár perccel később felhívtak telefonon, hogy meg fogok halni. Most meg valami vizes csaj mászik ki a TV-ből :D
2016. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Beszart a macska. Bepánikoltam, de sikerült lenyugodnom. Úgy tettem, mintha nem vettem volna észre és megvártam a szobámban Game of Thrones-t nézve anyámat, aki feltakarította. Kemény volt...
2016. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%

Nekem olyan volt, hogy egyedül voltam itthon éjszaka és úgy hallottam, mintha valaki verné az ajtót és megijedtem, hogy ki lehet az ilyenkor, először le se mertem menni az emeletről :D Aztán erőt vettem magamon, lementem és akkor láttam, illetve hallottam, hogy nem a mi ajtónkat verik, hanem a szomszéd ezdett el a garázsában valamit csinálni XD És amikor fent vagyunk az emeleten és ő ott dolgozik valamit, van, hogy úgy hallatszik, mintha a mi házunkból jönne a zaj, a földszintről..:D

Meg egyszer lefeküdtem a fotelbe tv-zni és közben kakaót ittam, és ahogy úgy félig fekve próbáltam szürcsölni, véletlenül félrenyeltem, és egy pillanatra tényleg azt hittem, ott fulladok meg és senki sincs otthon, aki segitene vagy valami..De szerencsére sikerült kiköhögnöm és nem haltam meg ^^ Mondjuk utána vagy 10 percig remegtem.

18L

2016. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Különböző dolgok miatt voltam párszor a halál szélén, pl egy konyhai fűszerből többet vettem be mint a halálos adag, a harmadnap volt olyan mint a piálás másnapja. A fűszerezés másnapján még a fejemet se tudtam felemelni a párnáról.


Máskor meg túl sok altatót vettem be és megviselte a szívem, éjszaka zarándokoltam el az ügyeletre.


Konkrétan ami hirtelen ijedtség volt, egy éjjel arra ébredtem hogy hirtelen nagy zaj van, alvásból rögtön harckészültségbe ugrottam a vaksötétben, aztán kiderült h csak a díszesernyő zúgott le a szekrény tetejéről. :D

2016. júl. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

igen de mindig megtudom magyarázni valamivel :D

elsőre ijesztőnek tűnek a dolgok mint egy horrorfilmben de miután rájössz hogy mi is történt valójában megfogsz nyugodni mert mindenre létezik reális magyarázat :)

2016. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Zongoráztam, már éjfél felé járt az idő, és egyre inkább éreztem, ha nem hagyom abba 12-ig, valami történni fog. Természetesen nem hagytam abba, belefeledkeztem, és 00.00-kor pontban elvették a villanyt.

Hát megfagyott bennem a szar. Fogtam a késem, bemásztam a zongora alá, füleltem. Nem hallottam semmi neszt, és amilyen gyorsan tudtam, kiosontam a házból az utcára.

Sokáig nem mertem visszamenni.

2016. aug. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ja, mégegy. Elég sok van.

Alszom, alszom, és egyszercsak arra ébredek, hogy valami pancsolás, motozás, trancsírozás van. Egyszerűen úgy hangzott, mintha a házigazdáim embertetemeket aprítanának bele szemeteszsákokba.

Kimenekültem az ablakon.

Természetesen nem ez történt, csak eldugult a wc és kiöntött..

2016. aug. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!