Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire normális ha azt...

Mennyire normális ha azt akarom, hogy senki se szeressen?

Figyelt kérdés
Nem igazán akarom kifejteni az életemet mert nagyon hosszú lenne. Hazudnék ha azt mondanám, hogy hihetetlenül rossz volt és mekkora pokol volt amit eddig átéltem mert ez nem igaz. De azért olyan hű de jó se volt... 25/F
2016. aug. 4. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen. Többnyire védekező reakció olyanok részéről, akik kevés szeretetet kaptak, emiatt bizonytalanok és félnek szeretetet adni is. Ugyanis éppen a szeretet, mint érzelem az, amit akkor kap az ember, ha adni is tud, viszonzás nélkül is.
2016. aug. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem annyira.

De nagyon erőltetni sem kell erre az embereket. Manapság elég elhidegültek, nem is akarnak annyira szeretni valakit.

2016. aug. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szeresd magad,biztosan vannak belső értékeid
2016. aug. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Roland G. ***** válasza:
100%
Nem normális szerintem.Biztos sok csalódáson mentél keresztül és azért érzel így,de el fog múlni!
2016. aug. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok. 15\L
2016. aug. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem kaptál elég szeretetet és a fejedbe vetted hogy biztos veled van a gond, te nem is érdemled meg mások szeretetét és mivel félsz hogy megint közelebb engedsz magadhoz valakit inkább eltaszítod, mert félsz a csalódástól.
2016. aug. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Bockes válasza:
0%

Beírtam a Google-be, hogy értsem, hogy kit szeretnél, hogy szeressen... ezt dobta ki:


"A Senkise 2015 végén született meg, de azóta szorgalmasan kavarja fel a magyar zenei színtér állóvízét szexi, lüktető hangzásával."


Szóval egy együttes. Hát, nehéz eset, minden egyes tagját meg kell győznöd róla.

2016. aug. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bockes válasza:
Ja most láttam, hogy fiú vagy. Bocs, így már annyira nem vicces.
2016. aug. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elég régi kérdés s lehet nem kapok pontot, ami sajnálatos.


Mindegy, ez most mellékes mivel a kérdésed elindított bennem egy felismerést, és ez jó dolog. Remélem elolvasod legalább te.


Arról van szó, hogy általában az ember arra törekszik, hogy szeressék; meg is szeretik; majd kiszeretnek belőle, mert csak színház volt az egész. (lakva ismerkszik meg az ember) Tehát, ha vele élsz egy fedél alatt.


Nos lehet, hogy a te hozzáállásod a legjobb, nem fogsz manipulálni másokat, hogy ekkora szíved van... Így teljesen magadat adhatod. Kimondhatsz dolgokat, megtehetsz dolgokat, és ha úgy adódik ki is fejezheted, ha megszeretél valakit s számodra ez biztonságos, hiszen elég ritkán adódik az ember életében, hogy valóban megszeressék.


A lényeg, lehet pont ezért szeretnek meg, mert nem nyáladzól a szeretetért, s így nagyon nincs szükséged manipulálni az embereket. Persze ott van Jack Nicholson filmje, egy arrogáns utálkozó személyiséget játszik... mégis belé szeret egy nő...

2016. nov. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!