Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Megőrülök! Már több napja nem...

Megőrülök! Már több napja nem voltam kint a házból! Mit csináljak kint?

Figyelt kérdés
Több napja már csak az ablakból látom a kinti életet és a számítógép az egyedüli barátom :( Kifolyik a szemem, nem bírom tovább. Ötletek? :(

2016. aug. 8. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Menj ki!
2016. aug. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem tudok kint semmit se csinálni :( Levegőzni pedig nyitva van az ablak, szóval valami program kéne.
2016. aug. 8. 18:23
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
én több hónapja, de imádom ezt az életet. Nem is nagyon érdekel a kinti világ.
2016. aug. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Úgy látom nem én vagyok az egyedüli, aki halálra unja magát a gép előtt. Mindenki nyaral, én meg egyedül maradtam. :D
2016. aug. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Én is sokat ülök gép előtt, de baromira fel tud tölteni ha csupán egy kávéra mezítláb kimegyek a kertbe, esetleg a napon egy picit sétálgatok, nem MUSZÁJ állandóan valamit csinálni. A feltöltődés abból is állhat hogy csak pihenteted az agyad és kikapcsolsz. Sokan ezért is szeretnek kirándulni. Semmi haszna nincs, csupán a természetben levés, érintése. Lelki és testi feltöltődés. Bár ez ösztönösen kéne jöjjön... nálam ez sosem volt kérdés. :D
2016. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Biciklizz


Ülj ki egy napozóágyra és olvass


Sétálj a természetben


Vidd el a kutyát sétálni


Menj el bevásárolni.


Menj el diákmunkába... nem muszáj egész nyáron a gép előtt rohadni

2016. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ahogy #6 mondja. keress magadnak bármilyen időtöltést. fogj egy könyvet és ülj le vele egy fa tövébe olvasni, feküdj ki a rétre és napozz. menj el egy strandra/fürdőbe, ússz egyet. keress új barátokat. ilyen helyen biztos találsz korodbelieket, akikkel lehet közös programot csinálni a szabadban, focizás, kosarazás, biciklizés, akármi.


vállald el a bevásárlást, kutya sétálttást, akár másnak is a házban/utcában, diákmunkával akár pénzt is kereshetsz, de önkéntességből segíthetsz másoknak és értelmet nyer az időtöltésed és hogy kimozdulsz a házból.


keress egy sportegyesületet, edzőtermet, sportolj, edzd magad, biztos nem fog károdra válni. kereshetsz akár egy szabadtéri mozit, vagy szórakozóhelyet is, ha filmet nézni, vagy bulizni van kedved.

2016. aug. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!