Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hatalmas fájdalmak vannak...

Hatalmas fájdalmak vannak bennem. Szinte ordítva tudnék sírni! Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Irány az orvos!
2016. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Egyrészről ezt megteheted, menj el egy olyan helyre (erdőbe, domb tetejére stb.) ahol senkit nem zavarsz, másrészről a túl sok sírás nagyon megviselheti a szervezetedet, tehát nem feltétlenül egészséges. Egyszer egy szerelmi csalódás után egy éjszakán keresztül egy hegy tetejéről üvöltöttem, hogy "di end of dö láéééjnö"! Az erdei állatok szerintem hanyatt-homlok meneküktek, mert gindokták, hogy megérkezett a farkasember... Különben meg mi a baj?
2016. aug. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%
Üvöltsd ki magadból, mert ha benyeled, megbetegít. Menj olyan helyre, ahol szabadon ordíthatsz. Meglátod, mennyire megkönnyebbülsz majd. Mondd ki, ami éppen a szádra jön, ne válogasd a szavakat.
2016. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Ordíts ott ahol nem lát, nem hall senki. Aztán kezdj valamit sportolni, ha nem más akkor fuss!!!
2016. aug. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
56%
Ordítsd nekem, kiváncsi vagyok
2016. aug. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
49%
Mi az a Láéjnö?
2016. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
72%
Hány éves vagy?
2016. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%
End of the line... Egy Metallica számból...
2016. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
76%

Az előttem szólók jól mondták, kiabálni kell, azzal bizony még a szívinfarktus is elkerülhető. Jó hogy nem tartod eddig sem teljesen magadba, és legalább írtál erről!

A sok sírás - ha sikerül - meg is könnyebbít de nem orvosol, és az is igaz, hogy nagyon megviseli a szervezetet.

De, gondolom, hogy nem "csak" a testi fájdalomról van szó, hanem lelkiekről, és a benned lévő szeretet kapott nagy ütést :(( Látod, itt van aki ajánlja, hogy kiáltsd el neki ... Van egy oldal, a szivesség.net ahol találsz értő és szerető embereket. Persze egészen elemi, egzisztenciális baj is lehet nem tudhatom! Mindenképpen keress embereket, mert "csak másban moshatod meg arcodat" ahogy József Attila is írta.


Még hozzátenném, ha nem érted félre, hogy keresd az Istent, a Teremtődet, aki végtelen Szeretet! Szerintem - sokszor embereken keresztül - csakis Ő tudja orvosolni a szívünk fájdalmait, de, a testünkét is.


Ha nem vagy "vallássérült" akkor keresd az Emmánuel közösséget - katolikus karizmatikusok - biztosan sok szeretetre találsz ott. Vagy, a Szeretet Földje közösséget Törökbálinton.

2016. aug. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sírj, amíg el nem tompulsz. Írd ki magadból a bánatod (én nem javaslom az ordítást, mert csak kárt teszel a hangszálaidban). Semmi esetre se bántsd magad! (Vagy másokat!) Olvass önsegítő könyveket, hallgass zenét, közben legyél a természetben, sétálj, fuss, mosolyogj rá kisgyerekekre, simogass meg kisállatokat. Remélem segítettem és megkönnyebbül a lelked. Ha szeretnél beszélgetni valakivel, írhatsz privit is nekem. :)
2016. aug. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!