Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy keressek olyan embereket...

Hogy keressek olyan embereket akik szeretnek bulizni is?

Figyelt kérdés

Most jön az az időszak amikor mindenki Szigeten lesz utána meg Strand Feszten. Igazából én egyszer voltam fesztiválon, de az életem legjobb élménye volt és sajnos azóta se jutottam el, mert nincsenek barátaim.. Az utóbbi években eléggé magamba fordultam és most kezdem visszanyerni önmagam, viszont olyan emberekkel vettem körbe magam akik inkább nyugodtak és nem szeretnek elmenni sehova ami számomra nagyon lehangoló. Nagyon szeretem a koncerteket és ordítani a számok szövegeit a tömeggel + táncolni. :D Imádom a fesztivál hangulatot és egyszerűen rossz látni ,hogy nem tudok sehova se menni, mert egyedül azért ugye nem túl tanácsos, főleg egy lánynak. Amúgy is magányos vagyok, de ilyenkor jön elő a legjobban.. Ennek persze az az oka, hogy kb 2 évig alig beszéltem valakivel úgy rendesen. Értem én, egyem meg amit kifőztem magamnak, de azért valahogy csak lehet a semmiből is új barátságokat teremteni. Csak hol és hogyan.. Ebben szeretném a segítségeteket kérni. :D


18/L


2016. aug. 10. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Elmész a legközelebbi bulizós helyre, és biztos lesz valaki akivel összehaverkodsz, és valószínűleg nem is lakik messze. Tádáá
2016. aug. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan igy vagyok ezzel en is:D 17/L
2016. aug. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Deniel9 ***** válasza:
100%
Én is valahogy így vagyok , 17/F. Nem vagyok valami bulizós fajta de kikéne mozdulni és jól érezni magam. Én 1x voltam bulizni és jó volt. Nem jó ez a bezárkózottság.
2016. aug. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
42%
Én megyek veled bulizni! :DDD 19/F
2016. aug. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha egyedül fosol elmenni, akkor ez mind a te hibád.


Mindenhova csoportban fogsz menni? Ha nincs csoport, akkor meg egyedül rohadsz meg a négy fal között?

2016. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogjatok össze, és menjetek együtt, egy idő után cimbik lesztek :)
2017. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!