Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lenézendő lesz az a személy a...

Lenézendő lesz az a személy a jövőben, akinek robot barátnője van?

Figyelt kérdés
Az AI fejlődésével elérhető lesz a robotbarátnő aki úgy viselkedik, mint egy normális ember.
2016. aug. 16. 16:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Legfeljebb szánalmas.
2016. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
szia! Nekem volt egy olyan időszakom, amikor annyira csalódtam az emberekben, hogy robot partnert akartam volna. Nem lesz lenézendő.
2016. aug. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Hm..És a szaporodás hogyan fog működni?
2016. aug. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy darabig biztosan, de ha már eléggé hasonló lesz, mint az igazi ember, nagyon el fog terjedni, és elfogadottá válik. Szerintem mindkét nemnek fognak ilyeneket gyártani.
2016. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen, meg szánalmas is.
2016. aug. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

3: Kit érdekel?


Amúgy sokaknak a telefonja a legjobb barátja.

2016. aug. 16. 16:52
 7/19 anonim ***** válasza:

Engem ,kérdező. Ezért tettem fel a kérdést. Amennyiben a robotot az ember a saját ideáljaként szabja testre,akkor nyilván nem enged mellőle. Sokan fognak ehhez ragaszkodni . A társadalomnak annyi lesz?

Csak elméleti kérdés...

2016. aug. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
UHm...mellesleg még egy olyan embert se láttam,akinek a telefonja lenne a legjobb barátja. Mindenki a kütyü felett csücsül agymosottan és talán eszmeileg is túlértékeli ,de csak a facebook,üzenetek,insta meg a mittudomén mi végett kötődnek ahhoz. :D
2016. aug. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 MZ.per.X ***** válasza:
Lesz ahol természetessé válik, lesz ahol mindig tabu marad. Így van ez sok más dologgal is. Na meg ha úgy nézzük, ezerféle perverzió és különös szokás van ami sokkal durvább ennél.
2016. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Indiában megoldana pár problémát...
2016. aug. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!