Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Legszívesebben megölném...

Legszívesebben megölném magam, annyira szar az életem?

Figyelt kérdés

Annyira reménytelen hogy valaha is boldog legyek. Egyre többet vagdosom magam, átsírom az éjszakákat...

14L

/lehet azzal jönni hogy tul fiatal vagyok stb... De nem ez a lényeg/


2016. aug. 17. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért ilyen reménytelen a helyzeted?
2016. aug. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Hát, pedig. 14 évesen még bőven fiatal vagy. Mit nem adnék azért, hogy újra ennyi lehessek. :3


Egyébként ha vagdosod magad, akkor illene elnézni egy gyerekpszichológushoz, hogy megbeszéljétek mi a gond.

2016. aug. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Szia, miért tartod szarnak az életed? Reménytelenül szerelmes vagy valakibe? Hidd el nekem, hogy az a fiú, akit nem érdekelsz, nem is éri meg, hogy egyetlen könnycseppet is ejtsél utána. Légy szíves, próbálj aludni, mert a testednek szüksége van regenerációra. És ne vágdosd a szép fiatal börödet, mert nem kell semmiért sem szenvedned és büntedned magad.
2016. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Én a legmélyebb poklokat is megjártam, fiatal korom ellenére több szenvedést éltem át, mint egy 100 éves ember egész élete során, mégse fordult meg a fejemben, hogy kárt tegyek magamban, mindig talpra állok és sose adom fel. Sok erő kell hozzá, légy erős te is!
2016. aug. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
túl fiatal vagy, de most komolyan.
2016. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Oké egy kérdésem van. Hülye vagy?

Ha szar az életed akkor változtass senki se fogja megtenni helyetted. Te vagy az életed kormányosa ne hagyd hogy mellékszereplő legyél a saját történetedben.


Jó kedvembe találtál. Ezért leírom neked az egyik kedvenc idézetem. "Te élsz Sen. Azaz végtelen lehetőséggel rendelkezel. Megtehetsz bármit, csinálhatsz bármit, álmodhatsz bármit. Ha megváltoztatod a világot a világ megváltozik. Ez lehetőség. Ha meghalsz elszáll. Nem lesz. Megtetted amit tettél, álmodtál amit álmodtál, leírtad a neved. Ha meghalsz ebből a végtelen lehetőségből nem marad semmi."


Élni nem szar, csak néha egy kicsit fos. De nem tudhatod, honnan is tudhatnád? Senki se tudja. Lehet, hogy a halál is szar.


19/L

2016. aug. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a problémája tőle független.


Amúgy többet érne, ha alapból leírná a problémáját, és a megoldást kérdezné meg tőlünk. Írd le a problémádat, és kérdezd meg tőlünk a MEGOLDÁST!

2016. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!