Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet az oka annak, ha az...

Mi lehet az oka annak, ha az emberek nem érdeklődnek irántam, csak én irántuk? Tehát ha teljesen nyilvánvalóan nem kölcsönös az érdeklődés, sem nőkkel való ismerkedéskor, sem egyéb, pl. baráti-haveri kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, semmivel sem viselkedem természetellenesebben vagy másképp, mint mások, mégis folyamatosan azt a visszajelzést kapom az emberektől, hogy nem érdeklődnek irántam, nem vagyok fontos nekik, nem keresnek, nem akarnak velem lenni. Miért lehet ez?

F/37



2016. aug. 17. 22:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Lehet látszik rajtad,hogy nagyon erősen akarod, már majdnem ragadnál és ezt nem szeretik az emberek. Tünj lazábbnak
2016. aug. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%
Én 43 vagyok, de tudod mi a megdöbbentő? Hogy egy 19 éves lányismerősöm/rokonom volt az, akivel nemrég sikerült egy hullámhosszra hangolódni! De még vele is csak nagyon nehezen megy a dolog. Barátnő valószínűleg nem lesz belőle, de barát azért igen.
2016. aug. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok minden lehet, l. amit 1-es írt. Az is lehet, hogy szimplán olyanokkal akarsz barátkozni akik nagyon mások, rossz helyen keresgélsz. Erőltetni nem lehet, akkor igazi bármely baráti viszony, vagy kapcsolat, ha kölcsönös és ösztönből jön. Erőltetni nem kell semmit. 43 éves vagyok és nekem sincsen túl sok barátom, de elfogadom, igaz én kevésbé vagyok érdeklődő. Volt nekem is barátnők, aki nagyon akart velem barátkozni, de sosem volt meg az összhang és pár év után el is hidegültünk, valahogy mindig azt éreztem, hogy nem tölt fel energiával a találkozás, csak lehúz. Lehet, hogy mások is ezt érzik. Nem kell semmit erőltetni.
2016. aug. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek bele vannak süppedve a maguk kis mindennapjaiba, világába, problémáiba, ezért nem is nagyon tudnak most kifelé figyelni, hogy másokkal foglalkozzanak. Már csak azon pörög egész nap az agyuk, hogy legyen még holnap is munka, hogy legyen mit enni, utána pedig ledőlni egy kicsit, és másnap kezdődik minden előlről. Ja meg számlákat kifizetni, meg akinek van gyerek, gyerek; akinek háziállat, annak háziállatát is el kell látni, és nagyjából ennyi.
2016. aug. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

De még a kérdésemre sem nagyon válaszolnak :D Más hasonló témájú kérdésre van vagy 30 válasz.

Mindazonáltal, köszönöm az eddigi néhány válaszolónak, hogy próbált segíteni!

2016. aug. 18. 23:27
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

En azt vettem eszre, hogy az emberek nagyon konnyen megnyilnak masnak ha azt erzik oszinten erdekli a masikat amit mond, es akkor beszelnek. Persze van, hogy nincs meg az osszhang, de egy extrovertaltabb ember tarsasagaban konnyebb (szoval inkabb eloszor veluk probalj beszelgetni hatha jobban megy).

Ebbol kifolyolag az emberek akik figyelemre vagynak tudatosan vagy tudat alatt azert nem kerdeznek mert mar varjak a te kerdesedet. Kiprobalhatnad egy idegennel, hogy hagyjod hogy o kerdezzen elobb (turelem kerdese is), es csak utana kerdezel es akkor se sokat. Egy probat meger.

A masik pedig, hogy lehet hogy rosszul kerdezel: tul eroltetetten, tul tolakodoan vagy tul felszinesen...ezen viszont mar neked kell elgondolkodni.

2016. aug. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én az itteni kérdésemre gondoltam ! :D De azért született pár válasz rá, és hálás vagyok érte.
2016. szept. 1. 00:17
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet nem a megfelelő emberekkel vagy körülvéve vagy nem vagytok egymással kompatibilisek barátság szempontjából.Azt tapasztalom,hogy sok embernek már megvana a maga baráti köre és mást nem enged be oda vagy csak bizonyos határokig.Persze vannak nyilt szivü és barátságos emberek akik szivesen kötnek új ismeretségeket.Maradj nyitott az emberekfelé,sosem tudod kiből lesz jó barát.Azt megértem,hogy 30felett ez már nehezebb,jómagam is tapasztaltam, pont azért mert sok mindenki elvan a saját baráti körével,de nem lehetetlen.
2017. ápr. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Történt valami pozitív változás a hétköznapi életedben - akár egészen apró - a kérdés kiírása óta?
2017. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem, nem történt. Minden ugyanolyan, vagy még rosszabb. Ezért gondolom, hogy velem van a baj, mert ha mindenki így viselkedik velem, akkor nem lehet mindenki hülye.
2017. ápr. 29. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!