Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincsenek barátaim. Ti, hogy...

Nincsenek barátaim. Ti, hogy ismerkedtetek meg a barátaitokkal, hogy szoktatok barátokat szerezni?

Figyelt kérdés
Valójában van egy barátom akit 8 éve ismerek, de nagyon zárkózott és lehet, hogy van valami pszichológiai betegsége is. Nyáron egész végig otthon voltam, unom már. Sose volt olyan barátom, akit áthívtam volna magamhoz vagy elmentünk volna közös programra. Ti mit tennétek?

2016. aug. 27. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Velem is ugyan ez van, már utálom az embereket emiatt... Csak a lovakkal jövök jól ki
2016. aug. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Detto
2016. aug. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kutyaséta közben és kutyusuliban ismertem meg a barátaimat, a legjobb barátnőmet az edzőteremben.

23L

2016. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem sincs, de beletörődtem, ezt nem lehet erőltetni.
2016. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem sincsenek barátaim. És mivel mindig is csendes,zárkózott voltam,ezért soha nem is voltak.
2016. aug. 27. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetemen és interneten ismertem meg a barátaim többségét, illetve két embert még általános iskolából ismerek.
2016. aug. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerős elèggè. Hova valósi vagy?:)
2016. aug. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Metamorphozis- írj privátba! :)
2016. aug. 27. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!