Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol és hogyan találhatnék...

Hol és hogyan találhatnék barátokat?

Figyelt kérdés

Sokszor érzem magányosnak magamat. Egyke vagyok, a szüleim szintén, így családomban nincs egy közeli unokatestvérem sem. A környéken nem ismerek szinte senkit, illetve olyanról sem tudok a közelben, akinek hasonló lenne az érdeklődési köre (ázsiai kultúra és zene). Bulizni és inni nem szeretek, mint a mai fiatalok nagy része, viszont szeretek sportolni, csavarogni, kirándulni, vásárolni stb.

Ha problémám van, akkor jól esne, ha egy korombelivel meg tudnám osztani a gondolataimat. Ezeket a szüleim általában nem értik meg.

Általában először kicsit visszahúzódó vagyok, de szívesen ismerkedek.

Van itt olyan, aki hasonló cipőben járt? És annak hogyan sikerült barátokra találnia?

17/L



2016. aug. 29. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Merre laksz? Amúgy írhatsz privátban

22F

2016. aug. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amúgy hasonló èrdeklődèsi köreim vannak, ami a mászkálást illeti. Barátok, haverok pedig... gyakorlatilag az èlet hozza őket.. Iskola, munkahely, ismerősökön át. Sokszor teljesen váratlanul.

#1 voltam

2016. aug. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha szívesen ismerkedsz, és nem ismersz senkit a környéken, akkor miért nem kezdesz el barátkozni?

Amúgy meg, hírből senkinek nem fogod tudni az érdeklődési körét, ezért kell ismerkedni. 14/l

2016. aug. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is hasonló cipőben jártam 14-15 éves koromban. Aztán elkerültem kollégiumba, és ott találtam barátokat az eltérő érdeklődési kör ellenére is. Ismerkedj fórumokon. Úgy vettem észre, hogy a Japán/Korea/Ázsia-fanok közössége elég összetartó. Az ott szerzett barátaiddal pedig eljárhatnál conokra is. A bulik elkerülésével pedig nem veszítettél semmit. Én se jártam el, mégis normális emberke lett belőlem. :-)
2016. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ázsiai alatt japánt értesz? :) a japán zenét és kultúrát én is nagyon szeretem :) meg az egész, amit írsz, ez alapján én is lehetnék :D

én csak egy barátnőt szeretnék, akivel együtt lehetnék és csinálnánk jó programokat, kirándulnánk is, stb :) én se vagyok az a nagy bulizós :)

2016. aug. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ezek rám is teljesen igazak,mik vannak^^

Odavagyok èn is az ázsiai dolgokèrt,ha kultúrát nèzek..ha zenèt. anime!:D

Èn se vagyok bulizós,nem az èn világom. Se semmi ilyen.

Szívesen beszèlgetek ènis bárkivel,aztán a többi elválik^^

Írhat aki szeretne. Kedves kèrdező,rád is vonatkozik:D


23/l

2016. aug. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!