Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Beleőrülök a magányba. Mit...

Beleőrülök a magányba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy kis faluba élek, ahol nincs semmi, senki velem egykorú. 18 éves fiú vagyok, de a többiek a városban vannak már a barátnőjüknél, barátjuknál. Egyedül maradtam szinte a faluba. Van 1-2 ember de azok olyanok is, hogy nem vagyok rájuk kíváncsiak. Most voltam egy rockfesztiválon, nagyon sok emberrel beszélgettem, volt is közös téma, mert én magam is zenélek, pont akikkel beszélgettem azok is. De az egyik Budapesten lakik, a másik Debrecenbe, a harmadik még messzebb. Én meg a Balaton parton. Tehát jó messze. Na de visszatérve itt ahol lakok nincs semmi, csak egy kocsma. Már szinte naponta lejárok, mert elmúlik a magány ha letompul az agyam. Már lassan naponta 4 órákat ott töltök a társaság és az ital miatt, mert ennek is az lett az eredménye, hogy már az is hiányzik egy kicsit. Se barátnő, se barát. Mit tegyek? Tudom el kell menni szórakozni, ismerkedni, de már abba is belefáradtam. Elmegyek valahova beszélgetek, reggel már nem is emlékszik rám, vagy messze lakik. Tudnátok tanácsot adni?

18/f



2016. aug. 31. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
idovel koltozz el. ha nem adja meg a sors,amire szukseged van, akkor neked kell valtoztatni. egy eleted van, ne fuss felesleges koroket.
2016. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kollégium, rokonok, albérlet, munka?
2016. szept. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kezd el valamit egyedul. Mondjuk parkour nem tudom mennyire foglalkoztat de sztem egyedul is jo.

Probalj ugy ismerkedni hogy megoldhato legyen a talalkozas... az a baj hogy madt nem tudok . Igazuk van az elottem levoknek. Neked kell valtoztatnod vagyis koltoznod.

2016. szept. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
költözz el, mert ha így haladsz, egy megkeseredett alkesz lesz belőled.
2016. szept. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Keress királyos számítógépes játékokat és élj velük! Pontosan ilyen esetekre lettek kitalálva. Vannak tényleg atomkirály játékok, amikkel csak úgy repül az idő és tudomást se veszel róla hogy egyedül vagy :))))))) Non Human, City of Doom, Illuminátor, Tyrian, Streemerz...próbáld ki, nem fogod megbánni :))))
2016. szept. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el! Én is hasonló cipőben jártam, csak én az alkohol helyett a számítógépjátékokba menekültem (szóval az ilyen kommentekre ne hallgass), de az is tönkretett. 21 évesen költöztem el otthonról egy nagyobb városba albérletbe, vállaltam munkát meg egyetemre is jártam, lettek barátaim és barátnőm is. Teljes fordulatot vett az életem, csak azt bánom hogy nem költöztem el előbb.
2016. szept. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)...igen, költözök minél hamarabb.
2016. szept. 1. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!