Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetekek mit csináljak?...

Szerintetekek mit csináljak? 20 éves srác vagyok. és abszolút nulla az önbecsülésem és ez már évek óta így van. Barátnőm sem volt még egy örök vesztesnek érzem magam, barátaim sincsennek, és már úgy érzem ez felemészt.

Figyelt kérdés
Kevessbbnek érzem magam másoknál,félek a lábnyoktól stb...melyik lány akarna egy ilyen lúzert mint én?se pénzem se kocsim semmin sincs amiket szeretnek a lányok

2016. szept. 3. 01:54
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

A lányok szeretik a kedves, becsületes, humoros, őszinte fiúkat is... néha jobban, mint a gazdag bunkókat hidd el. 20 éves vagy még van időd, tanulj, szerezz sok tapasztalatot (akár a csajozásban is, sokféle lány van és nincs olyan, hogy egyiknek se kellenél! )

Ja és jótanács: az önbizalmat sokszor elég csak megjátszani és egy idő után tényleg a részeddé válik :), tapasztalatból beszélek /mondjuk nekem is vannak rossz napjaim, amikor értéktelennek érzem magam stb. de aztán végiggondolom, hogy szeretek kedvesnek lenni és segíteni másokon, mosolyogni, hogy visszamosolyogjanak és már ettől többnek mondhatom magam az önző embereknél...

2016. szept. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
14%

A Lányok a centiket is szeretik, van akit megáldott az isten, mások gyúrnak felsőtestre.

A kettő közül minimum egy megoldás létezik a problémádra!

2016. szept. 3. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tanulsz valamit?
2016. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

"se pénzem se kocsim semmin sincs amiket szeretnek a lányok" agymosott vagy, ennyi csak a baj

Kérdezd meg anyudat, ő is apád pénzére és autójára bukott-e?

Elárulom eddig egyetlen barátomnak sem volt autója, valamelyik munkanélküli volt, amikor összejöttünk.

De hát mindig kell valami kifogás, szidni kell a nőket. Másrészt nem tudom milyen körökben számít gáznak, hogy 20 évesen nincsen valakinek barátja/barátnője?

2016. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszke a válaszokat,igazából azt sem tudom,hogy hogyan közeledjek a nőkhöz,egyébként semmi baj sincs velem a kinézetemet illetően,mert már elég sok lány mondta,csak nem tudom mit csináljak egy lánnyal,ez lehet viccesen hangzik,de így van,jól érzem magam egyedül,csak azért feszülök ezen a csajozás témán mert az emberek szemében ez ciki és próbálnék megfelelelni a társadalomnak
2016. szept. 4. 05:02
 6/10 anonim ***** válasza:
96%

Egyetértek a négyes válaszolóval, nem csak mindig szidni meg általánosítani kéne a nőket. Ja meg nem is ribikék után kéne mindig loholni, mert nekik tényleg csak a pénz számít.

Normális lányok miért nem érdekelnek senkit?

Elárulom reeeengeteg lány van, aki simán bele tudott szeretni olyan fiúba, akinek se kocsija, se pénze, de még csak egy szebb étterembe sem tudta elvinni a barátnőjét.

Nem a pénz számít!

Nem a nőkre kell fogni a saját kudarcotokat, hanem kapjátok össze magatokat, mert olcsó kifogás, hogy azért nem kelletek a nőknek, mert nincs pénzetek. Valószínűleg azért nem kelletek senkinek, mert a természetetekkel/mentalitásotokkal/viselkedésetekkel vannak bajok.

Változtassatok magatokon és ne a pénzre meg a nőkre fogjatok mindent!

Én a volt barátommal még akkor is együtt voltam és kitartottam mellette, mikor a lakásban kikapcsolták a villanyt, mert nem volt pénz. Nem azért hagytam ott, mert szegény volt, hanem mert a hátam mögött nőzött. Egyetlen dolgot nem szeretnek a nők és az a hűtlenség.

2016. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 pelgrim ***** válasza:
90%

Utolsó válaszolónak (# 5/) igaza van, előbb önmagadon kell váltóztatni, ha azt megtetted, a többi már szinte magától jön. Nem a társadalomnak kell megfelelned hanem saját magadnak.

Hogyan, milyen alapon várhatnád el másoktól, a nőktől, hogy felnézzenek rád, hogy beléd szeressenek, ha te nem szereted magad, ha abszolút nulla az önbecsülésed, ha örök vesztesnek érzed magad, ha kevesebbnek érzed magad másoknál ?


“Szerintetek mit csináljak?”


Mindenek előtt légy hű önmagadhoz, szeresd önmagadat, ne másoknak felelj meg, hanem önmagadnak, légy figyelmes önmagad iránt, figyelj érzelmeidre, megérzéseidre, olyan dolgokat tegyél melyek jótékony hatással vannak rád, légy jóindulatú magad iránt, ne áruld el önmagad mások helyesléséért. Ismerd meg önmagad.

2016. szept. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 pelgrim ***** válasza:
(# 6/)
2016. szept. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ez vagyok, csak lányban. Szerintem nagyon sok ember érzi még magát így. Növeld az önbecsülésed, olvass és nézz videókat a témában. Fogadd meg az ott elmondottakat. Akár egy pszichológustól is segítséget kérhetsz. Reméljük idővel, lassan jobb lesz a helyzet.
2021. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Thispain ***** válasza:

#5 Elég, ha magadnak megfelelsz. Innen indulj ki!


Építs le mindent, amit szíved szerint elengednél, és épísts fel mindent, amit szíved szerint felépítenél!

2021. ápr. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!