Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Öngyilkos szeretnék lenni de...

Öngyilkos szeretnék lenni de nem megy, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés
Folyton csalodnak ,félek a társadalomtol mert más vagyok és ha valakinek szerelmet vallok vagy hülyének néznek vagy becsapnak.Már régota öngyilkos akarok lenni de nem vagyok rá képes szerintem gyávaság de nha ezt látom helyesnek.1x meg probáltam fel akasztani megam csak a tesom le szedett.
2016. szept. 3. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ne akarj öngyilkos lenni! Felejtsd el az ilyen godolataidat!
2016. szept. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. szept. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
31%
akkor ne vallj szerelmet másnak, probléma magoldva
2016. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
keress olyan csajt aki komoly kapcsolatot akar....
2016. szept. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy tesód leszedett! Utána nem küldtek el pszichológushoz? Fontos lenne, hogy megváltoztasd ezt a világnézetedet! Nem, nem te változz meg (fontos, hogy önmagad légy) de az öngyilkosság utáni vágyadat szüntesd meg. Ha egyedül nem megy, kérj segítséget!

Ha ez segít, meghallgatlak. De kérlek inkább hallgass az életösztöneidre és élj. Annyi minden szépség várhat még az életben, aki ezt tagadja, annak nincs igaza. Még te is lehetsz boldog, attól még, hogy más vay, nem kéne feladnod az életed. Miben vagy más?

2016. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tudom, milyen érzés, én is hasonlóképp érzek néha (régen többször). De ne legyél az, ehelyett válj erősebbé. Hidd el, megéri.


Nincs semmi sem, ami egy kicsit is fel tud vidítani? Nincsen legalább egy barátod?


Én nagyon sokat szenvedtem, a mai napig, de igyekszem még erősebbé válni, mert élni szeretnék. Szeretnék még sokat nevetni, álmodni, könyvet olvasni, animézni és még sok mást, amit szeretek, ami mosolyt tud csalni az arcomra. Igaz, vannak gyenge pillanataim meg reménytelennek tűnő dolgok, de küzdök. Neked nincsenek ilyen dolgok? Ha nincsenek, akkor keress. Küzdj. Hidd el, évek múlva mindezt hülyeségnek fogod gondolni.


Ha gondolod, rám írhatsz privátban, ha beszélgetni szeretnél valakivel. Szívesen segítek.


20L

2016. szept. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mit tehetnél ellene? Először is fáradj el egy pszichológushoz (minimum) aki valszeg tovább fog küldeni egy pszichiáterhez is a gyógyszer miatt. Általában komolyabban veszik az embert, ha volt már kísérlete.


A másik ami fontos lenne, hogy megnézd mi az oka ennek az érzésnek. Külső okok, vagy az egész belülről jön és megmagyarázhatatlan? Ha külső okok, akkor gondolkodj el a megoldáson.


Végül ha hirtelen jön az öngyilkossági gondolat (legalábbis nálam hullámokban szokott), akkor arra az esetre készíts egy listát arról, hogy mit szeretsz szívesen csinálni (pl. mint a 6-os válaszolónak az anime nézés) és koncentrálj arra, amit leírtál. Amikor az ember igazán öngyilkos akar lenni és már csak egy hajszál választja el tőle, akkor nagyon beszűkül a tudatállapot. Az a lényeg, hogy ki tudj belőle törni.


Meg aztán az se lenne rossz, ha lennének normális rokonok, családtagok, akikkel lehetne beszélgetni erről az egész dologról.

2016. szept. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hidd el, engem tönkrevert az élet, a legmélyebb sötétséget is megjártam, de sosem hagytam, hogy legyőzzön a bánat. Olvasd el ennek a fiúnak a történetét és tanulj tőle:


[link]

2016. szept. 4. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dolgozz a belső éneden ne azzal foglalkozz mások mit mondanak.Találd meg azt, amiben egy kis örömödet is leled.
2016. szept. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De ha meg látom őt akkor megint búvalbaszott lesze! És kélek ne tanácsoljátok folyton a pszihilogust mert az nem tud tenni semmit ez ellen
2016. szept. 4. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!