Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te el tudod magadat fogadni...

Te el tudod magadat fogadni olyannak, amilyen vagy? Nekem nagyon nem megy.

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 21:50
 1/8 anonim válasza:
58%
Igen, egész könnyű,régen nekem is nehezen ment, te a baratok tulsegítenek ezen a korszakon, csak az a légyeg hogy bizz,és higyj magadban,ennyi az egész:))
2016. szept. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
Nekem nem teljesen megy, de dolgozom rajta
2016. szept. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Gyenge vagyok, nem tudok eleget, nincs elég befolyásom és a külsőmmel se vagyok megelégedve.

Nem is akarom elfogadni magam ilyennek. Minden nap azért izzadok hogy olyan legyek amilyen akarok. Nem biztos hogy valaha sikerülni fog, de számomra jobb mint belenyugodni.

2016. szept. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 pelgrim ***** válasza:
Igen, egyre jobban. Helyes önismeret, megfelelő önbecsülés, önbizalom (nem elbizakodás) saját magunk elfogadásának kulcsa.
2016. szept. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nereida3 ***** válasza:
100%
Nem mindig, de a külsőmet pl. nagyon szeretem. És mióta én szépnek látom magam, mások is másképp néznek rám. Mert ami belülről sugárzik, az átsugárzik ám, és feledtet minden apró szépséghibát. Egy nő után nem (csak) azért fordulnak meg, mert szép, hanem mert szereti, becsüli, értékeli saját magát. Míg nem becsülöd magad, ne várj megbecsülést! Amúgy meg mindannyian dolgozunk önmagunk elfogadásán, ami nem könnyü, mert ott vannak a társadalmi elvárások, ami nem biztos, hogy illeszkedik a személyiségünkhöz (most nem arról beszélek, hogy mindenki gyilkolásszon kedvére :) ). Ez egy életen át tartó meló. Hajrá. ;)
2016. szept. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy elfogad magad egy elég komoly szellemi érettség szükséges. És meg kell csinálnod, mert amúgy sem tudsz mit csinálni, maximum plasztikai sebészhez mész, mármint ha külső gondod van. Ha belső azon viszont csak te tudsz segíteni.


Ha érdekel, a jogában az egyik első dolog a saját magad elfogadása, utána meg a többieké, talán érdemes lenne ebbe az irányba elmozdulnod.

2016. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A kérdés máshogyan így szól: boldogtalan akarok-e lenni egész életemben vagy nem.
2016. szept. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha az alap "értékes vagyok és szerethető" dolgokat nem tudja valaki őszintén kimondani saját maga felé, akkor érdemes szakemberhez fordulni! Nem ciki és segít is!
2016. szept. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!