Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Rosszul jarok, ha egyedul...

Rosszul jarok, ha egyedul maradok? 30/F

Figyelt kérdés
Nincs csaladom, egyedul vagyok. Es majd szeretnek, de toketlen vagyok hozza. Ra fogok faragni, ha egyedul maradok?

2016. szept. 6. 11:19
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Nem, akkor jársz rosszul, ha a feleséged elválik tőled és fizetned kell a gyerektartást.
2016. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
nézőpont kérdése.
2016. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
48%
Így is jó meg úgy is jó lehet. Ha valaki élvezni akarja az életet, utazni, kihívásokat keresni és a maga élvezetére élni, akkor nem kell neki család. De ha vágysz arra, hogy legyen feleséged, akivel el tudnád képzelni az életed és gyereket is szeretnél, akinek alárendelsz mindent, akkor családod kell, hogy legyen.
2016. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%

Nem fogsz egyedül maradni. Mindenki megtalálja a párját. Csak nyitottabbnak kell lenni. Vagy legalábbis kell lehetőséget teremteni arra, hogy egyáltalán találkozz valakivel.

Sok nő szereti a kevésbé rámenős férfiakat.

A rosszul járok-e nem igazán értelmezhető kérdés.

Nyilván vágysz egy társra, így érthetően rossz egyedül. De ettől még nem faragsz rá semmire sem.

2016. szept. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 Sunshinedoll ***** válasza:
68%
Statisztikai adatok szerint az a férfi, aki házas, tovább él, mint az, aki nem, szóval igen.
2016. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
64%
#5: Igen, tovább élnek, de állítólag jobban kívánják a halált.
2016. szept. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
81%
Sokan élnek egyedül. Nyilván aki jól megvan egymagában, az nem "jár rosszul". Meg akinek csak barátok kellenek, akikkel néha összeülhet. Aki viszont nagyon szeretne párt és családot, annak nehezebb. De aki szeretne, és tesz is érte, az általában talál is előbb-utóbb.
2016. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Mindennek megvan a pro és kontra oldala. Ha van társad, családod, akkor van kihez hazamenni, van kit szeretni, vannak akik szeretnek, és még lehet sorolni. Viszont kötöttséggel és sok lemondással jár. Személyesen nem tudom, de egy ismerősöm annyit mondott, ha ugyanennyit melózott volna úgy, hogy nem lenne a három gyereke, már régen jobb autója, nagyobb háza lenne, és lehet, már dolgoznia se kéne, de neki a három sráca megérte a lemondást.

Ebben szerintem minden benne van.

Olyan meg nincs, hogy töketlen vagy. Biztos van legalább 1 vagy 2 jó tulajdonságod. Helyezd azokat előtérbe, a negatívokat meg felejtsd el a p*csába, mellkas ki, fej föl, és hadd szóljon. Esetleg kövér vagy? Csúnyának gondolod magad? Hülyeség. Ne foglalkozz vele, és a kisugárzásod fog alapjaiban megváltozni. Előbb talál párt egy nagydumás, magabiztos Quasimodo, mint egy félénk, makonya Adonisz, hidd el.

2016. szept. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

"Toketlen vagyok hozza."


Toketlen, vagy tőkétlen?


Ha ilyeneket írsz le férfi létedre, akkor ezzel a felfogással igen, rosszul jársz, ha megnősülsz.


Viszont, ha megembereled magad és nem írsz le ilyen hülyeségeket, akkor jól jársz egy rendes feleséggel.


Kb. a sorstársad vagyok, de nem vagyok "toketlen"!

2016. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
53%

63%


Kicsit túltolod már a frusztrált fröcsögést.

2016. szept. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!