Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan aki iszonyúan...

Van itt olyan aki iszonyúan rosszkedvű, mi a gond és mivel vigasztaljátok magatokat?

Figyelt kérdés

Én csak egyszerűen nem tudom mit akarok kezdeni az életemmel. :S Teljesen döntésképtelen vagyok...


Ha valaki szeretne beszélgetni, írhat.


20l


2016. szept. 6. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Én meg külföldön vagyok, a nyelv jól megy, mégsem tudok elhelyezkedni a szakmámban, mert alig van benne felvétel, arra meg gondolom az anyanyelvi szinten beszélőket veszik fel, meg aki nem pályakezdő, merthogy én az vagyok. És utálom, hogy csak ilyen semmit érő munkám van, de még egy boltosnak sem vesznek fel, mert oda olyan irányú végzettség kell. Ma elég sz°rul érzem magam emiatt. Ja, meg még csak egy elbeszélgetésre sem hívnak be, az meg a másik. Trágya magyar diploma.
2016. szept. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha rossz kedvem van, akkor a karaktereimre gondolok, akiket nagyon szeretek, vagy a kis hörcsögömmel foglalkozom.


Ha tudni akarod, akkor kezdj el kutatni szakmák után, mik is vannak és mire jók meg mit tanulsz meg ott. Hátha valamelyikre megjön a kedved. Valamit biztos szeretsz csinálni.

2016. szept. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Biciklizni szoktam, amerre látok, közben zenét hallgatok (általában Queent) és torkomszakadtából énekelek. Így sokmindent le tudok vezetni.

Vagy megnézek egy jó filmet. Vagy programot szervezek magamnak, akár takarítás, akár felhívok egy havert, vagy elmegyek sátorozni. Ha teljesen kétségbeesett vagyok, idegenekkel is leállok.

Mindenképpen kimegyek a természetbe, eltűnök.

Nekem meg sok tervem van, csak néha lemerülök, és akkor jön 1-2nap vagy akár hónap üresjárat.

Mit nem tudsz eldönteni?

Mindig csak arra törekedj, hogy az a pillanat legyen számodra tökéletes, amiben vagy. A francot érdekel,fene se tudja, mi lesz jövőhéten vagy 5-10 év mulva.

Be present.

2016. szept. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ilyen lelki allapot elofordul....neha tobbszor is.

Szamomra a torna, sport, takaritas volt a kiut. Tuzz ki olyan celokat, amiket el tudsz erni es csinald. Ha sikerul tarsat szerezned ugy konnyebb, mert akkor "hagyod ki", mert az egy fajta "kenyszer".

Egyebkent akkora altalanossagban fogalmazod meg a kerdesed, hogy nem nagyon lehet vele mit kezdeni.

2016. szept. 7. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!