Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan szerezzek barátokat?

Hogyan szerezzek barátokat?

Figyelt kérdés

Januárban Pestre költözöm, ott nem ismerek senkit.

Eddig sem voltak barátaim.

Suliba nem járok mar, leérettségiztem.

Szeretnek sok-sok barátot szerezni.

Fesztivál,mozi,ebed,buli...ezek nekem sosem voltak.

Hogyan keressek majd magamnak barátot?

Koszi szepen. 20L



2016. szept. 10. 15:05
 1/5 anonim válasza:

Ha elkezdesz Pesten dolgozni, lehet, hogy már rögtön pár munkatársaddal jól kijössz majd.

Nem tudom milyen személyiséggel rendelkezel, de ha nem vagy egy szorongós 'egyedül nem megyek sehova' ember, akkor nézz le pár szórakozóhelyre akár. Vagy csak ismerd meg a környezeted, járj el könyvtárba, sétálgass a környéken. Én úgy találkoztam egy számomra nagyon jó baráttal, hogy a közeli parkba mentem a kutyámmal. Ő is kutyát sétáltatott, és hát a két kis padlócirkáló remekül kijött, így mi is elkezdtünk beszélgetni. :)

2016. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én már rég költöztem Pestre és azóta nem találtam barátokat. Remélem te szerencsésebb leszel.
2016. szept. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan egyszerű ez sajnos...
2016. szept. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ez alapból nehèz ügy nagyon.. sok barátot? nem a mennyisèg számít hanem a minősèg:'D

ne kelljen sok felszínes/èrdek kapcsolat.

Mert manapság ez a jellemző sajnos..~ ami elèg szomorú.

Èn speciel rengeteg olyan emberrel beszèltem itt aki pesti.. esetleg próbálkozz interneten is,utána a többi úgyis kialakul. Bár manapság szinte majdnem mindenhol lehet "ismerkedni".. a lehetősèg adott.

De lehet nekem is írni,szívesen barátkozom:)

23/l

2016. szept. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

leginkább olyan helyen érdemes kezdeni, ahol szívesen vagy, ahol hozzád hasonló érdeklődésű emberek vannak. kell némi kezdeményező készség és nyitottság. nem könnyű, de azért nem is lehetetlen.


elmész egy nyelviskolába, tánciskolára, valamilyen sportegyesületbe, konditerembe. ha még nincs jogsid, akkor vezetői tanfolyam és máris egy közösségben vagy egy csomó ember közt és ott lehet az emberekkel ismerkedni. aztán ott vannak a szórakozóhelyek, munkahely, lakóhely, közlekedési eszközök. idegenként persze nem annyira könnyű és nem is mindenkivel lehet hamar kapcsolatot kialakítani, de azért nem lehetetlen.


nekem is írhatsz, ha gondolod, 36F

2016. szept. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!