Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok de nem tudnék...

Magányos vagyok de nem tudnék barátságban én kezdeményezni mert nagyon félénk vagyok. Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az osztályomban mindenki csúfol mert nem vagyok tinir***nc, szépen fogalmazva olyan mint ők. Eddig a neten volt egy barátnőm, és egy másik 8.-ossal(fiú) is jóban voltam. Aztán bemutattam őket egymásnak és úgy érzem hogy én már nem is érdeklem őket, és egymásnak sokkal fontosabbak mint én nekik... Azóta már járnak és mindig csak egymásról beszélnek (főleg a barátnőm) és nagyon rosszul esik...

Ma beszéltünk a fiúval, és mondta hogy szomorú, mert a barátnőm folyton csak egy másik fiúról beszél... Én megvigasztaltam és megkérdeztem a barátnőmtől hogy nem zavarja-e őt hogy a pasija szomorú...

Erre azt írta hogy fogjam be meg ehhez semmi közöm.

Már csak a fiúval vagyunk jóban de ő is jobban szereti a barátnőmet mint engem... A szüleimet nem igazán szeretném beavatni az ilyen dolgokba mert csak leszólnának miatta.

Mit csináljak hogy ne legyek magányos?



2016. szept. 11. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne legyel olyan felenk :)
2016. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eh..szegény, tudom milyen ez.

Én sem találtam még meg a társaságomat, nekem is két barátom van a tesóimon kívül.

De nyugi, maradj olyan amilyen vagy, mert így meg fogod találni a magad mellé való embereket, akiket majd tényleg a barátaidnak tudsz nevezni..nekem legalábbis ezt mondták, azóta is várok a barátaimra..😂😂

16L

2016. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"nekem legalábbis ezt mondták, azóta is várok a barátaimra.."


Rossz tanacsot kaptal. A maganyos emberek nem vetlenul lettek azok (persze sok oka lehet) de ha azt csinaljatok mint addig, akkor maganyosak lesztek mindig.


Az butasag hogy legalabb onmagad vagy es majd megtalalnak akik hozzad valok. Onmagad lesze akkor is ha megvaltozol es nyitottabb leszel.

2016. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!