Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tehetek? Hiányzik a...

Mit tehetek? Hiányzik a gyerekkorom. Leginkább az hogy 10 évesen játszhatok szerepet a barátaimmal, pl kedvenc meseszereplőm lehetek és eljátszhtunk ezt azt és ilyenek. Videogamezés, lógás, csavargás, és nem szex téma mert az nem érdekel.22f

Figyelt kérdés
mit tehetek? annyira hiányzik. korosztályommal nem értem meg magam, fiatalokkal meg annyira nem szeretnék barátkozni mert félreérthető....
2016. szept. 11. 22:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Akk csináld egyedül amikor senki nem látja hogy:AYEEEEEE MEGÉRKEZETT A KAPITÁNY A FEDÉLZETR KÉSZ VAGYTOK A KALANDRA?
2016. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én legtöbbször a tesóimmal játszottam el különböző szerepeket. Hmm, milyen szép is volt. :D


20L

2016. szept. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
én még most is szeretném nagyon :)
2016. szept. 11. 23:30
 4/13 JohnnyBoy002 ***** válasza:

Mostanában nekem is hiányzik a gyerekkorom. Akkor sok minden kesze kusza volt számomra, a réseket pedig a saját fantáziámmal tölthettem ki. Később jöttek a filmek, a sci-fik amik szintén csak érdekesek voltak, mert nem értettem őket.


Most itt vagyok 22 évesen, minden a pénz és a politika körül forog, a nők, a család, a szex és a régi dolgok pl. a sci-fik már mind gagyivá váltak a számomra.

2016. szept. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ebben nem hasonltunk, mert számomra ezek nem gagyik és a meesék, animációs múvik is imádni valóak, és nagyon szeretem őket. sőt, még a disney juniort is nézem néha.
2016. szept. 12. 00:10
 6/13 anonim ***** válasza:

ez arról szól, hogy félsz felnőni.

pedig az élet is lehet egy szerepjáték.

kezdj játszani nagyban :)

2016. szept. 12. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
közel sem arról szól. a felnőtt "szerepjáték" nem elégít ki. nem igen okoz örömöt, a politika és egyéb szarság nem érdekel, untat és csak gyűlöletet szít. engem ez nem érdekel. én csak játszani szeretnék.
2016. szept. 12. 00:48
 8/13 anonim ***** válasza:

Hát nagyjából semmit... Vagy keresel olyat aki hasonló, mint te, de hát elég reménytelen szerintem, hogy találsz.


Nekem nem hiányoznak ezek a ygerekkoromból, én szeretek felnőve lenni, csak az a baj, hogy az egész az ivásról, a nőkről, a pénzről és a munkáról szól... Abból is 90% ban csak a dugás... semmi másból nem áll az egész, elég nagy csalódás, hogy alig vártam hogy feénőjjek, majd csak egy sz&rkupacot látok.

Persze normális tárasággal, baráti körrel más lenne, de hát ez jutott.

Ha emg nem a nőkről szól ez a felnőtt élet akkor meg tuti valami olyanról ami szintén g&cire unalmas már.

2016. szept. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Hehehe, én is ilyen vagyok, csak ha akarom, kiélem egyedül is:) Igaz úgy nehezebb, de egy szigeten, folyóparton, erdőben, hegyekben, indiánosdit játszom. Azt csinálom amihez kedvem van. Vagy biciklis-rendőrös üldözést provokálok(nem rpovokálok, de előfordult)

Szóval, merj önmagad lenni. Én ilyenkor Sólyomszem vagyok(a Cooper-féle), vagy S.McQueen, mikor mihez van kedvem.

És mivel tanár vagyok, be tudok kapcsolódni a gyerekek közé is. Ezért tisztelnek. És soha nem értek vádak, mivel nem érzek semmilyen pedofil hajlamot magamban.

Sajnos ma nemigen vannak olyan emberek, mint annak idején Cseh Tamás.

A korosztályomból 2-3 ember ha van, akivel szótértek. De nagyrészt ők sem tudják a játékaimat.

2016. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is hiányzik. Én biztos benne lennék ilyenekben. Átérzem a helyzetedet. :D Mivel amúgy az ilyen játék nem opció ilyen emberek híján, ezért leginkább csak kockulok, de a szerepjátékokat nagyon kedvelem, csak nem akad rá társaságom. 19f
2016. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!