Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi történt velem?

Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Segítsetek légy szíves!


Nem is tudom hol kezdjem...

Talán ott, hogy volt egy félévig tartó betegségem amiből pár hónapja lábaltam ki.

Nem volt komolyabb betegség, csak én fújtam fel. Mivel előtte sosem voltam ilyen helyzetben és magamra amúgy is nagyon érzékeny vagyok.

Fél éven keresztül minden nap rengeteget stresszeltem, nagyon tönkre mentem.

Tényleg! Le nem tudom írni mennyire. Talán az sem borul ki ennyire aki halálos beteg...

A lényeg:

Elmúlt ugye ami volt, de nagyon lelki beteg vagyok azóta is...

Szerintem az idegrendszeremnek annyi...

Olyan furákat tapasztalok magamon.

Pl.: Izom rángás,súly érzet az egyik lábamon, nagyon zavar, hogy mitől lehet!?

Szedek most vitaminokat is. Nem tudom mit csináljak.

Azt elfelejtettem írni, hogy sok antibiotikumot szedtem.

Mi tévő legyek? Segítsetek...

Olyan szép életem volt előtte, szeretném azt vissza kapni...



2016. szept. 16. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak ilyen mélypontjai. Szerintem a problémád abból fakadt ki, hogy volt egy negatív élethelyzeted amiből mindenképp, és azonnal szabadulni szerettél volna csak nem láttad a kiutad mivel nem is volt. Ezért magadban kerested a problémát , és sokat magadra is vetítettél ezt is megszeretted volna oldani de nyilván nem láttad azt a bizonyos kiútat. Ez igazából a probéma, mert én is voltam így...viszont a megoldás is elég nehéz, de van!


Először is MIVEL nem látod a kiútat jelenleg ezért nem stresszelsz azon ,hogy gyors találd meg, mert ezzel csak kudarc élményed lesz!

Mindennek megvan a maga ideje kicsit pihend ki magad ÉS NE MENJ EL pzsicgolóshuz mert többet ront a helyzeten mint amennyit javítana. Azt a bizonyos kiútat az élet eléd fogja görgetni neked szépen le kell nyugodnod és úgy, hogy elfogodad a jelenlegi helyzetet "EZVAN" nem tudok JELENLEG semmit kezdeni ellene addig amíg nem látom meg a kiútat ami MINDENKÉPP jönni fog:) próbáld kicsit átgondolni ezt a dolgot, mert mindenképp segíteni fog és megspóroltál magadnak egy gyomorfekélyt és 2 év szenvedést, ha hallgatsz rám így névtelenül is.

2016. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Gondolataid irányításával könnyedén mehet.

Illetve... sokkal jobb lesz ha...

Rajtad áll. Írj rám és segítek.

2016. szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyugi regenerálódik az idegrendszer is. Ami a legfontosabb: edzés. Mozogj valamit minden nap. Torna, jóga, futás valami. Mert ez segíti új idegsejtek keletkezését.


Meg vitaminokat egyed tényleg. Magnézium jó ilyen rángásokra. De a B vitaminok is idegere asszem.


Legyél türelmes. Ennek kell pár hónap.

2016. szept. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!