Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem birom tovabb igy az...

Nem birom tovabb igy az eletet? Hogy eljek ilyen nyomorultan?

Figyelt kérdés

23L vagyok, 5 eve szeretek egy ferfit, de neki 1 eve kapcsolata van. Nem tudom, hogy mi hogy all kozottunk, a lanynak 3 ev egyetem van meg vissza, a pasi lassan 33. Ossze-vissza maszkalnak a vilagban, jol megvannak, addig az en eletem mibol all tanulasbol es otthon ulesbol. Nincs kivel elmenjek sehova, boldogtalan vagyok, sokszor nem akarok mar elni se. Egy ferfivel se jon ossze lassan 5 eve semmi, nem boldogit szinte semmi mar... Mit csinaljak? Hogy lepjek tul ezen?

Ok elnek, mellettem meg elmegy az elet...


2016. szept. 28. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Keress másik férfit. Őt meg felejtsd el.
2016. szept. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Keress már valami korban hozzád közelebb lévő, ilyen dolgokra nyitott rendes férfit aztán meg van oldva.

Nem csak a párkapcsolatból áll az élet. A hiánya valóban nagy, de annyit nem ér, hogy boldogtalannak érezd magad és feladjad.

2016. szept. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hiaba keresek, hiaba ismerkedek, egyszeruen hatalmas urt erzek magamban... utalom az embereket, nincs turelmem senkihez es semmihez, flegma vagyok az emberekkel, egyszeruen nem erzem magam jol...
2016. szept. 28. 19:24
 4/10 anonim ***** válasza:
53%

az otthon ülés helyett,menj el edzeni,tanulj meg táplálkozni és csinálj bombázót a testedből.

akkor úgy válogathatsz az adoniszok között ahogy nem szégyelled.

2016. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha magad miatt nem érzed jól magad a saját bőrödben, akkor ne a 33 éves férfi meg nem szerzett szerelmét okold, főleg 5 évig...
2016. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%

Keress hobbit, elfoglaltságot, járj el olyan programokra egyedül, melyek érdekelnek, lekötnek.

Ne másoktól várd hogy "boldoggá tegyenek" mert csalódni fogsz.

Korban hozzád illő fiút keress, de előbb a magaddal való viszonyodat kell rendbe tenni, a boldogságnak belülről kell jönnie, kívülről ne várd, se anyagiasult, se tárgyasult, se olyan formában hogy "majd valakivel találkozol és ő boldoggá tesz".

2016. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Pl. ismerkedj velem. Halál komolyan!
2016. szept. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Pedig 23 évesen nyugodtan lehetne egy zsenge, kisfiús arcú, 18 éves pasid. Erre egy 32 évesre vársz. Nem túl okos dolog.
2016. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Blablabla... nyilván külső forrásokban is nagyon sok jó dolog van, de ha mélyére nézünk, és azt vesszük alapul, hohyan elégíthetnéd ki leghasznosabban-leghamarabb szükségleteidet-vagyaidat, akkor bizony saját magadban kell először rendet raknod.

Mert amíg te pl üresnek gondolod magad, addig más is annak fog látni téged. És az bizony senkinek sem szimpatikus.


Szóval tegyél magadért, oldd meg magad a prkblémáid! Ez a legfontosabb és mindennek a kulcsa! Egyéni problémamegoldás...


És önosmeret... tudd mire van szükséged, legyen célod hozzá, és találj utat a megvalósításhoz! Kezdj önfejlesztésbe

Főleg érzelmi téren, önbizalom, stb... van sok könyv a témában, enkóron is fent vannak.

2016. szept. 29. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Néha az is segít, ha rámosolyogsz emberekre. Pasikra, csajokra, idősebbekre. Apró örömet szerzel magadnak is, nekik is. Ha normálisan csinálod, megjön a kedved is hozzá és jobban fogod magad érezni. Sem időbe, sem pénzbe nem kerül. És akkor remélheted, hogy visszamosolyog valami értelmes, kedves fiú rád!
2016. szept. 30. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!