Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » "Szörny", "antinő", " a...

"Szörny", "antinő", " a legjobb reakció, ha kiröhögöm". Hogyan lehet ezeket a beszólásokat túlélni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok szép, sőt, eléggé deformált a fejem. Annyira mégsem, hogy erre alapozva tréningeket tartsak, meg a tv-ben nyilatkozgassak a csúnyaságomra építve. Nincs társam, eddig vállalt fel senki . Mivel nem is közelített hozzám senki, nem tudom megmutatni a pozitív énemet. Már lehet, hogy nincs is?! N/38.
2016. szept. 30. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de egy képet lehet esetleg kérni? Ilyen felvezetés után kíváncsi az ember...

38 éves vagy, és soha nem volt senkid? Ha ez tényleg így van, nem a külső miatt, hanem valami hatalmas önbizalomhiány, és társai miatt lesz inkább.

2016. okt. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szomorú. Szerintem próbálkozz meg valamiféle társkereső appal. Hidd el, tele van mind frusztrál huszonéves férfiakkal, akiknek kb nulla elvárásuk van.
2016. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz ha gondolod
2016. okt. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia, akik ezeket a dolgokat mondták neked, azok tényleg b...hatják. Iszonyú lehet ezt az embernek magáról hallani. Figyelj. Én 40 éves nő vagyok, szép, jó az alakom, mégis hasonló cipőben járunk, szóval igazán ne gondold, hogy a külsőd az oka. A férfiaknak óriási elvárásaik vannak a nőkkel szemben, ők meg tökéletesek. (Elnézést a kivételektől, csak velük még nem találkoztam.)
2016. okt. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon fájdalmas dolog ilyet hallani önmagunkról. Nagyon nehéz, ezért fordultam ide:( De, régebben volt valakim, aki szeretett, de a barátai és környezete miatt lelépett. Ennek már jó pár éve:(
2016. okt. 2. 14:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem eddig mindig volt valakim, a helyzetem viszont nem sokkal jobb a tiednél. A fejemet én is szívesen lecserélném, bár mostanában nem kapok sértéseket emiatt.

A legjobb amit tehetsz, -még ha fáj is- hogy a szemébe nevetsz. Ne lássák rajtad, hogy fáj, mert az nekik a megelégedettség. Megpróbálhatod a társkereső oldalakat is, de ott inkább csak érdekkapcsolatokra számíthatsz.Ráadásul van egy pszichológiai háttere is, amit tudni kell kezelni. Regisztráltam én is, de nem sok rajongóm akadt. Bár a nőket megkeresik akkor is, ha kevésbé fullosak, mert potenciális szexpartnert látnak benne, de az is hamar lecseng. Pozitív tulajdonsága pedig szerintem mindenkinek van, csak nehéz megtalálni azt az embert, aki ezt meglátja, és értékeli is.

2016. okt. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kiröhögöm a szemében és utána csendben meghalok?!
2016. okt. 2. 20:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne már! annyi rettenet rusnya nőnek van palija!
2022. nov. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!