Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos ronda csajok miért...

A magányos ronda csajok miért nem hiszik el, hogy ok nem is csúnyák?

Figyelt kérdés
O bennük is lehet szépséget találni mégsem lehet velük egyről a kettőre jutni.Nem hiszik el,azt hogy ok nem is csúnyák megha 1000x mondom is :/ Nagyon idegesítő ez!!
2016. okt. 3. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Most akkor szerinted rondák vagy sem? Ha hazudozol azért, hogy a bugyijukon belülre juss, azt majdnem minden nő megérzi, fölösleges erölködni.
2016. okt. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Szerintem nem azok.sőt!!!!

Nem akarok a bugyijukba bújni,csak segíteni nekik,hogy jobb életük legyen...Van aki öngyilkos akar lenni ez miatt!

2016. okt. 3. 19:08
 3/12 anonim ***** válasza:
60%

Öngyilkos, emiatt? Te jó ég!

Az a baj, hogy tudják(vagy legalábbis azt hiszik), hogy te nem azért mondod, mert úgy is gondolod, hanem csak kedvességből, hogy ne legyenek öngyilkosok például.

2016. okt. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Azért mondják magukról, hogy csúnyák, mert élvezik ahogy a sok fehér lovag önbizalmat önt beléjük és dicséri őket, hogy milyen szépek.
2016. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez téged miért zavar? Miért akarsz olyanokon segíteni, akik nem akarják, hogy segíts nekik?
2016. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

épp ezért magányosak mert önbizalomhiányuk van..

olyan h ronda külső nem létezik ha szíveddel látsz.

2016. okt. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azert szeretnek segiteni,mert regen segitettem egyikojukon....A szivere beszeltem.Es nagyon jo baratsag lett belolle.De a tobbiek valahogy tartozkodobbak...Nem akarjk elhinni sehogyan sem amit en jo szandekkal mondok!
2016. okt. 3. 20:49
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gondoltad át, hogyan fogalmazd meg ezt a kérdést, mert így azt szűrhetik le sokan, hogy te magad is rondának gondolod őket. Egy kérdésen belül halványan ellentmondasz magadnak, erre figyelj! :)


Amit a külvilág bebeszélt nekik, azt a véleményt egyetlen ember nem fogja (egykönnyen) megváltoztatni, akármilyen kedves és szerető is az illető. Plusz ezek a lányok, akik kevésbé szépnek, a normától elmaradott külsejűnek gondolják magukat, nehezen hiszik el, hogy annyi megpróbáltatás után most jön valaki, aki szépnek látja őket.

2016. okt. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Igazad van :D en is eszre vettem,hogy xarul fogalmazok :(

Igazad van :) Ha kitartóbb leszek akkor sikereket erhetek el...szerintem.

2016. okt. 4. 19:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Ó, még ronda lányként is észre lehet venni, mikor egy túlizgatott, kanos kis pötsfej azért liheg a nyakadba, mert rég vagy soha nem látott puncit, de már nagyon akar.
2017. jan. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!