Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez az évem eddig katasztrófa...

Ez az évem eddig katasztrófa kezd összeomlani az életem. (többi lent, hosszú) ti voltatok hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Év elején elhagyott az az ember akivel hátralévő életem terveztem egy lány aki mindennél és mindenkinél fontosabb volt nekem. Ezt mai napig nem emésztettem meg szörnyű minden nap bánt a gondolat. El kellett mennem dolgozni iskola mellett muszáj volt sajnos. Szóltam az iskolában hogy dolgoznom kell kb 2 hetet nem voltak hajlandók segíteni igazolás szempontjából.. Mivel technikus képzésre járok 30igazolatlan után kirúgnak.. Egyébként abban a szakmában dolgoztam amit tanulok. És lényeg a lényeg ki akarnak rúgni. A családommal sincs minden rendben a nagybátyjám bomlasztja a családot alkoholista napokra el tűnik aggódik érte mindenki keressük többször is előfordul. Meg Mostmár én is célpont lettem amiért a munka miatt ki akarnak rúgni hogy ezért csesztem el 6évet a semmiért stb... Jön minden egyszerre egyre rosszabb nem mutatom senkinek de iszonyatosan érzem magam nagyon nagyon rosszul. Nem látom az alagút végét nem tudom hogy tegyek rendet az életemben. Akik nehéz helyzetben vagytok (tudom ez nem olyan szörnyű és van aki örülne ha csak Ennyi baja lenne) hogy vettetek erőt magatokon hogyan sikerült lábra állni egy nehéz időszak után? Köszönöm mindenkinek aki válaszol.
2016. okt. 4. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
nekem még tart ez a szörnyű időszak, de csak a sárga föld segít rajtam
2016. okt. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj be a suliba a tanulmányi osztályra es kérj segítséget!! Ott is emberek dolgoznak. Kérdezd meg, mit tehetnél, hogy ne ruhának ki. Beszélni kell!! Aztán menj el haziorvoshoz es mondd el neki hogy vagy. Lehet, hogy elkuld szakemberhez,,azt is lehet tb- re is. Ne ülj otthon, indulj intézkedni!!
2016. okt. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#rúgjanak
2016. okt. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!