Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi az oka, hogy a nők ennyire...

Mi az oka, hogy a nők ennyire könnyű helyzetben vannak?

Figyelt kérdés

[link]


Érdemes végigolvasni.


2016. okt. 8. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a hozzád hasonló lúzerek bárkit megdugnának, aki él és mozog (néhányuknál még ez sem feltétel)
2016. okt. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne sajnáltasd ennyire magad, mert sose lesz barátnőd. 😉
2016. okt. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

#1 Sok mindent megdugnék, de ezt a nőt nem. Az viszont sokat elárul, hogy 190 cm-es, izmos pasik tülekednek érte.


Olyan mintha egy elhízott, szakállas, ápolatlan nerdért tolonganának fiatal, sportos lányok, csak az elképzelhetetlen, ez meg valóság.

2016. okt. 8. 12:55
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Férfi vagyok ,de annyi gyökér férfi van hogy már lassan jobban idegesítenek mint a k**ák , de komolyan. A linkből is pontosan ez derült ki, hogy egyes férfiak(szűzek) valami röhejesek..ezt a nőt akkor sem dugnám meg, ha véleletlenül reggeli merevedésem lenne..inkább kiverném mellette.
2016. okt. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

3#

Azok ugyan annyira 190-es izmos pasik, mint amennyire a csajként regisztráló pasi nő.

2016. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4 Meg tudlak érteni.


#5 Nincs semmi okuk, hogy hazudjanak. Amíg egy képet nem küldenek, addig úgy sincs találka, azon meg látszik, ha nyeszlett vagy elhízott. A PSL is tele van gymcelekkel.

2016. okt. 8. 13:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy nőként hozzászólok, de a lány a képen egyáltalán nem csúnya. Elhízott, az igaz, és a haja kicsit fura, de szép szabályos arca van, és kedves mosolya. Ha lefogyna akkor a férfiak nagy része igenis megfordulna utána az utcán.


Ha ehhez hozzávesszük, hogy vannak olyan férfiak, nem is kevesen, akik a túlsúlyos lányokat szeretik, akkor nem értem, min kell meglepődni.


Ráadásuk ilyen "20 centis farkam van nem dugunk?" jellegű véglények már akkor is ráírnak a lányokra, ha nincs is róla kép. Én nem hinném, hogy ettől mi nők könnyebb helyzetben lennénk, nem ilyen férfiakkal lesz majd komoly kapcsolatunk. Sőt, inkább ijesztő, hogy a férfiak nagy részét ennyire nem érdekli, ki van a másik oldalon, amíg dugható. Ezért is regisztrál le sok normális lány a társkeresőről néhány rossz tapasztalat után.

2016. okt. 10. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért, mert ők szűlnek.
2016. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Te ezt komolyan elhiszed? Most írod, hoyg te nem dugnád meg. Akkor hogy lehetsz akkor suttyó, hogy elhiszed, hogy a nálad jobbak megdugnák? Használd már az eszed, ha egyszer ott van a nyakadon, te nagyon idióta.


Azon kívül akik a nőnek írnak, azok talán nm hazudhatnak? Gondolod, tényleg 190 cm-es, és tényleg 20 cm-es a farka, csak mert leírta? Én meg Nikola Tesla vagyok, mert most ideírom.


És szerinted melyik nőnek kell olyan férfi, aki ezt írja elsőnek? Mármint a farokméretét, meg hogy hogy néz ki, meg hogy "most szingli vagyok, úgyhogy randiznék veled" - ergo ha ló nincs, jó a szamár is, kéne valaki, akivel dugok, amíg az exem meg nem bocsát.



Komolyan, hogy tudsz ennyi ésszel létezni?

2016. okt. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!