Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Még a normális kategóriába...

Még a normális kategóriába tartozom vagy keressek fel szakembert mert gaz van velem? Vag egyataln mit kene csinalnom hogy ne ilyen legyen a felfogasom? (tobbi lent)

Figyelt kérdés
Full remenytelenul tengődök ebbe a tetves vilagba mindenfele kapaszkodo nelkul...mert ugye nincs tamaszom...egyre jobban erzem hogy akit annak tekintettem az cserbenhagy....masom pedig nincs....es ez baromi rossz...hogy nincs senkim....csak remelem hogy nem pusztulok el habar lehet jobb lenne ha elcsapna egy busz es bordatoressel eltoltenek 1-2 hetet az intenzíven...nem akarok meghalni...ugyan...ahhoz meg koran van es  amugy is megbeszeltem magammal hogy nem adom fel 15 ev utan...az tul koran lenne...majd feladom 25 vagy 30 ev utan ha nem talalom meg a sajat boldogsagomat...ha megtalalnam az nagyban hozzajarulna a sikerhez mert lenne vegre valaki ebben a kik*rt vilagban akire tamaszkodhatok es nem csak en lennek meg az engem korulvevo sotetseg....kb most ott tartok hogy ha nem tortenik vegre valami akkor magamtol megdoglok az unalomba....sose tortenik semmi izgalmas...a napjaim ugyanazzal telnek...felkelek remenykedek hogy ma mas lesz tanulok  bamulom a folyosorol őt a csajaval....beszelgetek azokkal az emberekkel akiket masok baratnak hivanak...aztan hazamegyek es megint remenykedek hogy na majd holnap lesz valami majd holnap varatlan fordulatok egesz sora karpotol az eddigiekert....de nem...nincs varatlan fordulat...csak az elore megtervezett sorsszeru esemenyek sora....es mar nagyon unom...hogy az eletem egy merőkanál unalom&szerencsétlenség&magány...es egyre jobban ugy erzem hogy nekem nem megy...hogy a tarsas kapcsolatok kialakitasa nekem tabu....hogy sosem leszek boldog es hogy a feltetel nelkuli szeretetet sem megadni sem kapni nem tudom....mert meg az edesszuleim sem szeretnek igy...ha nem tanulnek jol akkor egybol lecsokkenne a szeretetuk iranyomba....en pedig...ugyanolyan kis r***nc vagyok mint a tobbiek...nem vagyok kepes a kulsotol teljes mértekben eltekinteni nem vagyok kepes magamban tartani az erzeseimet es nem vagyok kepes ugy viselkedni ahogy elvarjak tolem....nem megy... egyszeruen ugy erzem nem is idevalo vagyok....ugy erzem mintha csak tengodnek a vilagban es varnam hogy elteljen az eletem...de nem telik...olyan mintha megallna az ido en pedig folyamatosan mozognek oregednek de nem valtoznek semmit....nyilvan ez nem igaz mert masabb lettem...kepes vagyok bezarni azt a kis kaput koztem es a kulvilag kozott..de nagyon rossz itt bent egyedul...az enyhe skizofrenia jeleit is siman felfedezem mert gyakran veszekszem magammal azon hogy mi legyen a kovetkezo sakk lepes ezen az elvetemult negyzetracsos tablan amit eletnek nevezunk....van az a tulajdonsag amit masok humornak neveznek....inkabb a szarkasztikusbol kaptam  de mivel egyedul vagyok a sajat kis vilagomban ezert senki sem tudja milyen mokas tudok lenni neha....sokszor elgondolkodom hogy mit is akarok az elettol es egyre inkabb annyi jut eszembe hogy boldogsagot...persze ez felszines...mindenki csak boldog akar lenni...en is szeretnek...csak nekem nem jon ossze...gondolom valami sorsszeruseg miatt az en eletemben korlatozott szamu boldogsag van es ha azt kimaxolom akkor utanna cs*szhetem az egeszet...nyilvan van ilyen...csak mar nagyon irrital hogy nekem semmi sem megy...hogy nem vagyok vekony hogy a 180 centimmel siman kilogok a sorbol hogy nincs szep hosszu hajam csak ilyen vallig ero oroszlansoreny amit lehetetlen kordaban tartani mert oda megy ahova akar...hogy nincsen nagy baratikorom...hogy senki nem fogad el olyannak amilyen vagyok....hogy barhol talalkozok emberekkel atneznek rajtam es mintha nem is lennek mennek tovabb...hogy mire en elkezdek szenvedni addigra mas mar tovabblep....hogy nem vagyok kecses vagy finommozgasu....csak ugy dobalom a vegtagjaimat egymas utan es minden lepesemre figyelni kell nehogy az icipici 41es labacskammal pofara essek....de hat ez az elet nem igaz? Szenvedés egy pillanatnyi boldogsag majd halal....nemtudom mit csinaljak hogy megvaltozzon az eletrol alakitott kepem mert ez tuti nem egeszseges....egyatalan normalis vagyok? (Hosszu kisregeny vege;ekezetekert bocsanat es koszonom ha ramszantal 5-6 percet az eletedbol<3) 15/L

2016. okt. 21. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
:D:D:D:D
2016. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

A gondodat már leírtad úgy vélem: Unalom&Szerencsétlenség&Magány.

Ezeken kéne változtatni, illetve enyhíteni, ha teljesen el nem is tudod őket tüntetni. Valószínű nem sok barátod lehet ezekszerint, beszélgetésre vágysz, arra hogy legyen valaki melletted, hogy elfogadjon

valaki. Magányos vagy. Az emberek gyakran emiatt értelmetlennek/unalmasnak érzik a napjaikat/életüket. Nekem volt egy barátom, akit elvesztettem,

s az egyetlen is, sokáig én is így voltam. A hiánya is fájt, de egy idő után már csak az, hogy értelmetlennek éreztem az életem/unalmasan telt minden. Rossz kimondani, de miatta éreztem jól magam a mindennapjaimban.

Miatta keltem fel szívesen, s boldogabbnak éreztem magam.

Találnod kellene magadnak célt/értelmet, ne másokért élj, magadért. Nem lesz mindig ott valaki fogva a kezedet, nem kellene túlságosan másokra támaszkodnod. Az, hogy más vagy mint a többiek bizonyos szempontokból,

nem hiszem, hogy baj lenne. Igazából szard le az emberek véleményét amennyire csak tudod a közeljövőben, mert nagy gondjaid lesznek ebből. Ne az határozzon meg, hogy ők szépnek/jófejnek találnak vagy sem,

az határozzon meg, hogy te magadat annak találod-e. Ha nem, változtass. S persze barátokat sem árt szerezni, persze még mindig azt mondom, nem kéne feltétlenül csak másokra támaszkodni, de növelné az önbizalmadat/feldobná a napjaidat úgy gondolom. Nincs gáz veled szerintem, bár kicsit jobban is összefoglalhattad

volna a mondanivalódat mert ez így hosszú lett, s a rövidtávú memóriájában az embereknek nem marad meg ennyi minden. Magyarul a többség nem tud majd minden egyes dologra válaszolni. Igen baj van a felfogásoddal, de nem hiszem, hogy emiatt szakemberhez kéne fordulni. Csak változtatni, elgondolkodni a dolgokon

s cselekedni.

2016. okt. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Olvasd majd vissza pár év múlva ezt a kérdést, meg fogsz lepődni hogy ezt tényleg te írtad ki? :)
2016. okt. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Nekem is szar életem van! Úgyhogy ne aggódj. Én meg akarok halni, de úgyse csap el a busz, vagy robban mellettem a vonaton egy Allah Akbar. Az élet valakinek jó, valakinek nem. Mivel nincsen sors, ahogy esik minden, úgy puffan. Én bármit tehetek, soha nem lesz barátnőm. Bármit teszek, soha nem leszek gazdag. Bármit teszek, soha nem lehetek boldog. Egy minimális boldogságra van esély, azért teszek is. Csak mikor elmondom, hogy mik a vágyaim, akkor mindenki néz, hogy "ENNNNYIIII?! :O". Ugyanis nekem minden álmom az, hogy legyen egy házam, munkám, és egy Mazda mx-5-öm. Kész. Egyáltalán nem akarok családot, nem akarok Japánba menni, nem akarok havonta 3000 eurót keresni, egyszerűen csak tudjak minden nap enni, legyen valami a fejem fölött és minél hamarabb pusztuljak el. De neked lehet amúgy jó életed. Egy átlagos 15 éves lány vagy, akinek elege van a monoton sz***arból. Csak tedd azt, ami a dolgod: tanulj. Később majd jobb lesz, ha most tanulsz.
2016. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Firedoom ***** válasza:
62%

Annyira szeretem ezt a storyt... Nem birom ki, hogy ne osszam meg!

Volt egyszer egy orszag ami mar evszazadok ota kemenyen alta a sarat es verte vissza az ot tamado barbar seregeket. Aztan egy szep napon a kiralyuk azt mondta: "Epitsunk falat!" es a fal megepult! Az egesz birodalmukat korbevevo, 50 meter magas acel es ko epitmeny fensegesre sikerult! Nem kellett tobbe a tamadokkal foglalkozni es boldogan eltek. A gondok szazadokal ezutan kezdodtek: Az emberek beszurkultek, elfasultak, elvesztettek a remenyt es az oromot. Mar mar belepusztultak az uressegbe amikor egy idegen kopogtatott a kapukon. Beengedtek es elcsodalkoztak rajta. Amig ok falakat emeltek es megrekedtek a kulvilag elhaladt feledtuk es felmorzsolt mindent amik egykor voltak. Vajon mit tettek az idegennel? Orultek neki. Orultek, hogy talaltak valami erdekeset ami fenyt visz a szurkesegbe, de feltek is tole mert elutasitottak a kulvilagot. Keptelenek voltak nyitni fele es megoltek. Elpusztitottak mindent ami ra emlekeztette oket. Az ajtokat megint becsuktak.

Ez persze csak egy tortenet aminek valosag alapja "bizonytalan", de megtortent es ez ketsegtelen. Maximum mas mertekben es nem evszazadok lefolyasa alatt.

Az elet persze monoton mint egy metronom. Reggel felkelsz -katt-. Iskolaba mesz -katt-. Valahogy atveszeled a hulyek sereget -katt-. Hazajossz es tanulsz, hogy holnap minden elorol kezdodjon -katt-.

-katt-

A metronom nem fog megalni. Neha gyorsul, helyenkent belassul, de megadja a ritmust a zongoraknak, a hegedunek, a vonosok, fuvosok tomkelegenek. Az eleted melodiaja folyamatosan kiser teged. Az, hogy te csak kattogast hallasz, szinfonikusokat vagy eppen metalt az a te dontesed.

Mindennek kell egy kezdet. Ha te egy remekmuvet akarsz hallani akkor kezd egy gonggal. Valami teljesen varatlannal ami felrazza a nezoket es felebrednek almukbol. Aztan csak szepen haladj tovabb. Hamis lesz az elejen, nem az a hangszer szol amit te akarsz, de szepen fokozatosan belejosz.

Fordulatok mindig tortennek. Egyeseknek mar az meglepo, hogy csak ugy a semmibol elokaparok egy par teloszamot es a kozelebbi baratokat elhivom bowlingozni mert eppen ehhez volt kedvem. Ez vajon fordulat? Mihez kepest? 5 eve egyetlen baratom nem volt, mostmeg ejfelig nem tudtam elszabadulni mert hallgatni akartak az eloadasom. Most akkor ez fordulat vagy csak atvezeto ket gong kozott? Vajon eljon az a pillanat amikor egy kisebb csapattal az oldalamon, egy szal karddal a kezemben nekirontok a tobb ezres seregeknek? Hosszu meg az elet. Egyszer meg ez is megtortenhet.

Ha belekezdesz akkor milyen zene szoljon? Ami neked tetszik. Ha a kozonsegnek nem fekszik a tema akkor felkel es elmegy, biztosan jonnek helyukre masok. Dontsed el: kinek szol a dal? Nekik vagy neked? Borzalmas egy vilagban elnenk ha mindenki masnak akarna megfelelni. Akkor jonne el a tenyleges szurkeseg vegelathatatlan kora. Barki aki mas lenne azt elpusztitanak. Dontsed el, hogy te milyen akarsz lenni es tegyel erte. En megtettem es bar nem tetszik mindenkinek en boldog vagyok. A dontes rajtad all!

19f

Katt

Katt

Matt

2016. okt. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
43%

Firedoom azt írta, ha esetleg valaki nem értené, hogy az élet változó. Úgyhogy felesleges parázni, hogy mi van most, ugyanis később lehet más, mert sodródsz az árral, ami felvesz minden sz***art. És igaza is van! Szóval csak csináld azt, ami a feladatod, kérdező.


(Mondjuk rám pont nem igaz, amit mondtál, Firedoom. Én tudom a jövőm és ezért rühellek élni. :D De ezzel csak én vagyok így az egész világon, úgyhogy nagyon jót szóltál, mert rajtam kívül mindenkire igaz. :))

2016. okt. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Firedoom ***** válasza:
72%
Konoszonom a dicsero szavakat, de ezek szerint teljesen felesleges volt irnom xD ne sodrodj az arral, ne kovesd a sorsod, ne hagy, hogy az ido vasfoga szepen lassan az utolso huscafatot is leragja a csontjaidrol mert amire eszbekapsz mar a velot szivogatja. En pont arra amartam celozni egy hosszu es unalmas iromany keretein bellul, hogy merj valtozni/valtoztatni. Ne azt a semat kovesd amit eled raknak szuletesed perceben hanem keresd a lehetosegeket, hogy a sajat szajized szerint formald azt.
2016. okt. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!