Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Olyan egyedül érzem magam mit...

Olyan egyedül érzem magam mit tegyek?

Figyelt kérdés

Már nem olyan vagyok mint régen vicces lány voltam aki sokat nevetett.

Aki mindennap ment sétálni a barátaival,már nem tudok nevetni.

Most pedig,semmi életkedvem.

Ha sokan is vesznek körül akkor is magányosnak érzem magam.

Úgy szeretnék az,a vidám magabiztos lány lenni aki voltam.

Hogyan másszak ki ebből,mit tegyek?

Ti voltatok már ilyen helyzetben?

16/L


2016. okt. 26. 19:00
 1/7 anonim válasza:
62%
Akkor valószínűleg nem jó emberekkel veszed körül magad. Nekem is volt egy barátnőm, aki mellett mindig háttérbe szorítva éreztem magam. Így hát megszüntettem vele a kapcsolatot és most már csak olyan emberekkel veszem körbe magam, akik tudom, hogy pozitív hatással vannak rám. Azóta boldogabb lettem. Néha még hiányzik, de tudom hogy jól tettem, mert nagyon lehúzott minden értelemben.
2016. okt. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 pensacola válasza:
5%
Hát én is magányos vagyok...az asszony a konyhába,a gyerekek a szobába én meg nyomkodom a telefont.... segítséééég....
2016. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%

Történt veled valami rossz dolog amit nehezen vészeltél át? Lehet annak az oka hogy ilyen lettél. Csalódtál valakiben?


A gondolkodásmódodon kell változtatni. Legyél olyanokkal akikkel boldog, és utána megint mindennap sétálni akarsz velük. Szerintem figyelemre és szeretetre vágsz.

2016. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Én velem is ugyanez történt..

Próbálom keresni a normális társaságot, elmenni bulizni néha az osztálytársakkal. Mást nagyon nem tudok tenni.

16/f

2016. okt. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok :(
2016. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hat sajnos ilyen a kamaszkor. Tudom, hogy ez nem sokat segít, de velem ugyan ez volt. Próbáld megeröltetni magad és nem belesüppedni ebbe az érzésbe. Sok sikert! :)
2016. okt. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Firedoom ***** válasza:
Most megprobalok okosnak tunni: "az onismeret segit!" na es ennek ket modja van: vagy leulsz egy kozeli baratoddal lelkizni (ez meglepoen hasznos tud lenni) vagy fogj egy papirt es teljesen oszinten ird az egyik oldalra a jo tulajdonsagaid, mig a masikra a rosszakat. Minden reggel probald boviteni a listat. Ird ra ami eppen az eszedbe jut. Estenkent pedig rakj be valamilyen zenet es gondolkozz el, hogy miert irtad le pont azokat. Minden egyes tulajdonsagot egyesevel.
2016. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!