Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, ronda és...

Magányos vagyok, ronda és betegségem is van. Hogyan barátkozzak?

Figyelt kérdés
lány
2016. nov. 1. 20:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
milyen betegség?
2016. nov. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Találj olyat aki elfogadó. A hogyan barátkozzak rossz megfogalmazás, azon nem tudsz változtatni, hogy beteg vagy s a külsőnél is csak bizonyos fokig tesz csodát a smink. Ergó olyat kell találnod, aki így fogad el.
2016. nov. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha az internetes barátkozástól nem tartasz, akkor talán leírhatnád, hogy mi az érdeklődési köröd, milyen zenéket szeretsz, esetleg film, rajzfilm, könyvek. Hátha valakivel megtalálod itt a közös hangot.
2016. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Milyen betegseg? Hany eves vagy?
2016. nov. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 esztiiiiiiiii válasza:
36%
Próbálj meg olyan embereket találni akikkel közös az érdeklődési körötök, s így már lesz valami amiről tudtok beszélgetni. Azt meg ne mondd magadra, hogy ronda vagy! Szerintem kevés ember tudja önmagát jól megítélni, mivel nagyon sokan nincsenek magukkal megelégedve, ezért nem is látják, hogy igazából milyen szépek is valójában, mivel mindig csak a hibáikra figyelnek. Én is tutok egy kicsit azonosulni azzel a "hogyan fogadjam el magamat" témával, mivel nekem is van egy kisebb (nekem persze óriásinak tűnő) bőrbetegségem. Ha esetleg beszélgetni szeretnél, akkor nyugodtan írj privátban! :)
2016. nov. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van betegségem ha akarsz beszélgethetünk.
2016. nov. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Öngyilkos gyorssegélyen barátságosak
2016. nov. 2. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én egy ronda, és mentálisan beteg huszonéves lány vagyok.

De kezdem feladni az ismerkedést.


A háziállat milliószor jobb barát, mondjuk egy macska, vagy egy kutya. Azért, mert kiszámíthatók, és hálásak minden apróságért.

Az emberekben nem lehet megbízni.

2016. nov. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Talán nem kellene minden jött-mentben megbízni.
2016. nov. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Roxi8 válasza:
Van Facebookon egy csoport, amiben hasonló gondokkal küzdők vannak, én már elég hosszú ideje a tagja vagyok,megértőek, kedesek, befogadó kis társaság.Ha érdekel bővebben,akkor írj priviben és megbeszéljük. ;)
2016. nov. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!