Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit lehet ez ellen tenni?...

Mit lehet ez ellen tenni? (tobb lent)

Figyelt kérdés
Mostanaban nagyon maganyosnak erzem magam. Olyan uresnek semmi nem kot le, folyton faradt,levert vagyok es rossz a hangulatom .mostanaban rajongok azokert a filmekert amiknek nem lesz happy end a vege. Vannak barataim akikre mindig szamithatok de megis igy erzek. Hogyan tudnek ezen valtoztatni? Esetleg mas is erez igy?

2016. nov. 1. 22:41
 1/7 A kérdező kommentje:

Es amiota ez a dolog tart csak egy konyvet olvasok ujra es ujra .

14/L ez kimaradt

2016. nov. 1. 22:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem egyszerű. Meg kell találni a problémád fő okát, azt meg leginkább csak te tudod, hogy ezt mi okozta nálad, mikor kezdődött, mit csináltál, mikor voltál még másabb, stb.
2016. nov. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Aludd ki magadat.
2016. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbálj pihenni, és ha lesz elég energiád akkor próbálj ki minél több mindent, ne élj negatív életet, legyél boldog! Ha az a problémád hogy nincs szerelmed, akkor azt mondom hogy ezen ne aggódj. Jönni fog majd valaki az életedbe akivel boldog leszel. Legyél pozitív, tudom hogy nem túl könnyű és néha vannak zavaró tényezők de gondolj arra hogy sikeres ember leszel, és megállíthatatlanul haladsz a sikeres élet felé! Próbálj ki minél több dolgot, pl modellkedj ha neked az tetszik, és ha erre válaszolsz akkor olyat ne írj hogy ohh, te nem lehetsz modell 14 évesen... De lehetsz! "A te kívánságod a te parancsod!" 14/F
2016. nov. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
En is igy erzek mostanaban. Probalj meg egy kicsit lazitani nekem segitett, hogy rendet raktam a szobámban, elmentem furdeni kikapcsoltam az agyamat aztan megneztem egy "happy end" vegu filmet (ha nincs is hozzá kedved erdemes kiprobalni mert feldobhat). Lehet, hogy ezek furán hangzanak de nekem beválltak. :) Mostanában sokszor voltam színházban is ami csodás volt és ezek az apró dolgok is néha fel tudnak dobni. Lépj ki egy kicsit a konfortzónádból és próbálj ki új dolgokat.
2016. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja és 14/L
2016. nov. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
nem köcsögségből de szerintem a pszihológus a legjobb választás... nem kell elmondanod senkinek hogy ott voltál vagy oda mész ha szégyenled .elég egy vagy alkalom is akár hidd el jobb lesz
2016. nov. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!