Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az értelmes hogy: egyedül...

Az értelmes hogy: egyedül vagyok veled?

Figyelt kérdés
Egyszer nálunk volt az egyik barátom és csak ültünk és egyszer csak megszólalt hogy: egyedül vagyok veled. És nem tudom hogy értelmes volt e. Az értelmes válaszokat előre is köszönöm.

2016. nov. 5. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. És elég szomorú.
2016. nov. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen az, elég nagy baj, ha nem érted mire célzott vele.
2016. nov. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi de csak viccbol mondta mert unatkoztunk
2016. nov. 5. 15:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Hat akkor telleg nagy baj mert telleg nem ertem.:) de mondjuk ezert kerdeztem ugyhogy ugy erzem ez igy eleg nyilvan valo.
2016. nov. 5. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Értsd úgy, hogy senki más nincs veled (melletted), csak ő egyedül. Ez így már elég szomorú (lenne).
2016. nov. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja jo koszonom. De csak viccbol mondta mert unatkoztunk es ultunk es eszebe jutott es mivel en be vagyok regisztralva ezert az en fiokomrol kerdeztem meg hogy ertelmes e ez a mondat. Koszonom a valaszokat..
2016. nov. 5. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Felnőtteknél is van ilyen, ott társas magánynak hívják helyesen.
2016. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!