Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem lett mindenből! Ezen...

Elegem lett mindenből! Ezen én már nem tudok változtatni! Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.

Annyira összegyűlt most minden a fejem fölött hogy legszivesebben csak elaludnék,és kész.Egyszerűen olyan szinten lemaradottnak érzem magam hogy nem lehet igaz.


-17 évesen szűz vagyok,sosem volt még senkim,de még az első csókomon sem vagyok túl.


-A környezetemben az emberek 90%-a párkapcsolatban van,nagyon rosszul esik őket együtt látni.


-Dagadt vagyok,iszonyú ronda,két méteres és 130 kg...

Egy debella állat vagyok.Úsztal egy évig,bicikliztem,futottam egész nyáron,de sehogy sem megy le.Pedig majd megdöglöttem.


-Még csak jelét sem kaptam annak hogy bárki érdeklődne utánam.Egyszerűen nem tudom...


-Van egy érzésem hogy az emberek a hátam mögött kibeszélnek és bántanak engem...


Ezt már tényleg nem bírom,mert bele fogok zavarodni!

Kérlek benneteket ne jöjjetek azzal hogy 17 évesen nincsenek is problémáim.Ilyen helyzetben gondolj magadra.Te 17 évesen hol tartottál?Így mondd kérlek.


Ráadás hogy meg akartam szerzői kiadásban jelentetni a könyvemet de másra kellett elköltenem a pénzemet,és az is plusz költség.A könyvről nem akarok beszélni,de nagyon rosszul esik hogy minden a feje tetején áll az életemben.



2016. nov. 6. 22:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Fél évig dolgoztam a könyves pénzemért és most szépen elment.Hagyjuk mire kellett.
2016. nov. 6. 22:42
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
kb nálam is ugyanez volt a helyzet ennyi idős koromban. Most baromi jó életem van. Olyat csinálj amiben sikerélményed van. És mindig keresd mi az ami neked jó.
2016. nov. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál,de egyszerűen mi az amivel sikert érhetek el?Edzés,sport,írás,zenélés,mindent próbáltam,festészetet,rajzolást,és ezekbe mind mind fektettem 1-2 hónapot megy-e,de nem...Visszatérő gondolat hogy 25 éves szűzként majd műanyag életet kell éljek mert már most szégyellem hogy semmi sem sikerül,de főleg párkapcsolat.Nagyon jól esne...
2016. nov. 6. 22:45
 4/13 anonim ***** válasza:
22%
Nagyon kitartó vagy, ezt értékelem. Mondanám hogy nézd meg az egyik kérdésemet ami nem is kérdés, csak egy motivált szöveg, de letörölték. Viszont légy pozitív, ha pozitív vagy akkor minden akadályon átmész! Ha neked az segít akkor sírj, egy férfi is sír. Ha pozitív vagy mindent könnyebben kezelsz, és sikeres, boldog ember leszel! Állj át pozitív életmódra, tudom hogy nem könnyű de tedd meg! Minden jobb lesz! Ami még segítség a csajozással: Legyen önbizalmad, és legyen jó a kisugárzásod! KB minden erről szól! Ha mindíg szomorú vagy akkor azt sugározod a környezetednek, ezáltal érezni fogják hogy te negatív vagy, nem akarnak majd veled beszélni. Figyelj arra hogyha egy csajjal beszélsz vagy csak a környezetedben van, akkor sugározd azt felé hogy te kellesz neki, te hűséges vagy, jófej, stb.. De akkor is ha csak Elmegy melletted egy lány, ha pedig fiúval beszélsz akkor sugározd azt hogy te egy nagyon jó haver vagy.
2016. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
#4-es vagyok. Még annyit hogy 14/f
2016. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Tudod, mindig lehet változtatni... Fogyás... Nem mindegy, hogy mit eszel, hiába sportolsz. Ha magadba fordulva nyalogatod a saját sebeid, akkor nem lesz jobb, hidd el. Az élet nem csak egy párkapcsolatból áll. Hogy akarod azt, hogy másoknak tetszedj, hogy ha még magaddal sem vagy elégedett?
2016. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%

"-Még csak jelét sem kaptam annak hogy bárki érdeklődne utánam.Egyszerűen nem tudom..."


A leírtak alapján engem könnyen lehet - bár látatlanban nem lehet eldönteni -, hogy érdekelnél. A nagy darab, magas pasik általában bejönnek, mert vékony és alacsony vagyok.

2016. nov. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
31%

Mitől is lenne kitartó?

Befektetett minden be 1-2 hónapnyi érdeklődést? Ez nem kitartás!

Te meg ne nyavajogj kérdező, hanem egyszer valamit csinálj alaposan, rendszeresen, hosszú távon.

Én megértem, hogy 17 évesen csak a csajok érdekelnének, de neked is tenned kell érte valamit. Egy örökösen nyüsszögő, negatív lánnyal te sem szívesen járnál.

2016. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
valami csak van amit szeretsz csinálni....
2016. nov. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Kezdj testépítésbe vagy erőemelésbe ha nem zavar hogy dagi vagy. Testépítés alatt formálod a tested (és menni fog a kiló le ha utána olvasol). Önbizalmat ad,erőt. MAgabiztosságot. Ha érdekel segítek elindulni.
2016. nov. 7. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!