Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi tetszik a férfiaknak egy...

Csilla4 kérdése:

Mi tetszik a férfiaknak egy nőben elsőként meg? Ennyire szerencsétlen lennék?

Figyelt kérdés
Mostanság lettem 20 éves és úgy érzem beleuntam ebbe a párkeresésbe. Nem tudtom megfogni a férfiakat. Annyira rossz nézni ahogy olyan barátnőmnek van normális kapcsolata aki folyamatosan megcsalja őket,de mégis mindig mindenkinek ő kell. Mellette csúnyának érzem magam. Próbálok ismerkedni,most is egy sráccal,de úgy érzem nem is tetszek neki. Sehogy nem adja tudtomra. Talán nekem is úgy kéne viselkednem mint a könnyű nőknek és akkor lenne,de az meg nem megy nekem a személyiségem miatt. Önbizalmam már nincs is :( Nem ismerkedésből írtam ki kérdést. Csak szeretnék tanácsot kérni akiknek ilyen nehezen ment de mégis sikerült. De mindenki válaszát boldogan fogadtom :)(Üzenetet nem kérek. Egy elkeseredett lány 20/L

2016. nov. 10. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Interneten mindig a belső tulajdonságait először. Élőben a külsőt, utána a belsőt.:D
2016. nov. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az arc fog meg és utána a test, de csak annyi a lényeg, hogy ne legyen kövér. Viszont ismerkedni nem ismerkedem, ezután nyilván a belső lenne a lényeg és utána az is lenne az elsődleges.
2016. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"barátnőmnek van normális kapcsolata aki folyamatosan megcsalja őket"


Ez a normális kapcsolat, ahol csalja az egyik a másikat?? hová fajult ez a világ?!

2016. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen tudtom,hogy külső megfog és a belső megtart. :) Fontos a kinézet,de fontosabb egy komoly kapcsolatba a személyiség. Általában ti vagytok kezdeményezőbb fél? Igaz a férfiak nehezebb mutatják ki az érzéseiket?
2016. nov. 10. 20:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet hogy csak nem adsz elég jelet hogy tetszenek neked. Nálam ez sokszor előfordul hogy tetszik egy lány de nem ad túl sok jelet. Szóval tanácstalan leszek és nem tudom hogy félénk-e a lány vagy nem érdeklem igazán.

18/f

2016. nov. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3-as válaszadó meg jó,hogy felhívta figyelmem elégé elkapkodtam a szöveget,nem úgy értem,hanem barátnőnek több kapcsolata volt,de mindig mindenkit megcsal,de pasiknak mégis ő kell (még aki normális kapcsolatot akar.Hát mosolygok és megpróbálok beszélni,de elégé hamar zavarba leszek. Nem tudtom mi mást tehetnék?
2016. nov. 10. 20:43
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ott rontod el, hogy másokhoz méred magad. Hidd el, ha nem így tennél, sokkal vonzóbbnak, szebbnek látnád magad. Ne ahhoz mérd a saját sikerességedet, hogy a elgjobb barátnődnél mi a helyzet, minden embert külön kell nézni, kezelni. Ha nem adja tudtodra a srác, akkor az is lehet, hogy gyökér a barátnőszerzéshez, pedig tetszel neki. Kérdezz rá, hogy mennyire tart vonzó nőnek? Hülyeséget írsz, te komolyabb lehetsz, mint azok a lányok, akiknek "irigyled a viselkedésüket a sikerességük miatt". Az ilyen lányok kelendőbbek hosszútávon, mint azok, akikre irigykedsz.
2016. nov. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
arc, fenék, mell, láb ez sorrend, nekem legalábbis :)
2016. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elsőre a derék,fenék lábak és a tartás.Ha ezek tetszenek,akkor nézem meg az arcát,haját,szemeit.
2016. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Nekem konkrétan az kelti fel a figyelmem ha valami számomra imponáló dolgot csinál xD Szóval én a könyvtárba, egyetemen, kávézóban egyedül ülő és olvasgató nőkre eléggé felfigyelek, főleg ha aranyosan csinálják, mert szerintem az olvasás tök jó dolog, és bírom azt is aki tanulós típus. Persze ez elég felszínes elsőre, mert attól még bármilyen lehet valaki, de nekem ez egy nagyon jó pont. Aztán ez magában elég kevés, kell ehhez még egy valamilyen vonzódás érzés is. Nem azt jelenti hogy szép vagy ronda, hanem valami megfog a külsőjében is, ami általában összhangban van a belsővel is (szerintem). Na ha ez a kettő megvan, akkor lesz elsőre szimpatikus valaki. Ezután ha tök ismeretlen emberről van szó, akkor hazamegyek sírni, hogy miért nem vagyok elég bátor megszólítani, hallgatok pár szomorú számot, iszok egy teát. Ha pedig olyanról van szó aki nem teljesen ismeretlen, hanem valami számomra megszokott dologhoz köthető ember (pl munkahely, szaktárs, stb.) akkor megpróbálok vele váltani pár szót, elhívom kávézni/teázni, és ott beszélgetés alapján kiderül, hogy tényleg tetszik e, vagy csak egy sima szimpátia volt. Remélem segített a kis történetem :D
2016. nov. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!