Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ciki ha az ember 27 évesen...

Ciki ha az ember 27 évesen még nem csókolózott?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 15:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez csak egy jelenség, és számtalan oka lehet.
2016. nov. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
28%
Igen.
2016. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
100%
nem
2016. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
78%

Egyén döntése. Te cikinek érzed? Akkor az!


Én nem érzem se cikinek, se gáznak, hogy nem volt bnőm, pedig elmúltam 27. Másnak meg ehhez semmi köze rajtam kívül! a vélemény meg olyan mint a s*gglyuk, mindenkinek van és senki nem kíváncsi a másikéra.

2016. nov. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
100%
Csak fura, ennyi. Sok oka lehet és senkinek semmi köze hozzá.
2016. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 A kérdező kommentje:

Igazából volt egy kellemetlen élményem valakivel, aki meg akart fektetni bármi áron. Ő hagyta h "megcsókoljam". De hát soha nem csináltam, szerintem nem is úgy kellett, szóval azt nem számítom annak. Ez az eset is több éve volt már.

27/L

2016. nov. 11. 16:30
 7/81 anonim ***** válasza:
79%
Az attól függ, kiféle miféle, milyen testi, szellemi, vagy érzelmi problémái, komplexusai vannak. Normális embernél ritka. Nem jelent hátrányt viszont semmiben.
2016. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. De mondjuk bennem felvet pár kérdést, nem rosszból, csak kíváncsiság. Főleg, hogy nő vagy, azért nehéz elhinni, hogy ne lettek volna pasik akik kezdeményeztek volna. Mi volt a probléma? Senki nem volt olyan, vagy félsz tőle, vagy mi volt a gond eddig ?
2016. nov. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
100%

Én sem csókolóztam még.

27f

2016. nov. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
19%

Valamivel fiatalabb, hasonló helyzetben lévő férfiként - se csók, se semmi -, úgy gondolom, igen.


Egy felmérés szerint a nők kb fele nem randizna szűz(!) férfival.


Nem nem b***na. Még csak nem is randizna.


Na most akkor, ha nem csókolóztál, akkor rád hogy tekint az átlag szexuális nő?


Elárulom, mint a zsidókra a 1940 körül Németországban. Nem teljes emberként.


A nő agya két részre osztja a kortársait. Nőkre (versenytársak), és férfiakra (akiknek a figyelméért versenyben áll), a szűz férfi viszont nem kerül egyik csoportba sem. A férfi, aki nem is csókolózott pedig szinte nem is létezik.


Ne áruld el soha egyetlen nőnek sem - most mindjárt ideírja egy nő, hogy hát nem is, nyugodtan mondd meg, ők nem diszkriminálnak, bla bla bla - hogy szűz vagy, ha a legkevésbé is érdekel a nő, vagy ismerőse valakinek, aki érdekel.

2016. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!