Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit jelent ez? Mit tehetek...

Mit jelent ez? Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Mi a baj velem? Sokszor vagyok/voltam magányos és sokáig vágytam arra, hogy legyenek barátaim, akikkel tudok beszélni, de mostmár hogy lett néhány barátom, visszavágyom a magányt, a szomorúsagot, aztán újra a barátaimat. Több évig voltam magányos és szomorú, de valahogy olyan dologgá vált, ami fontos az életemben.

Ez normális? És ha nem, Mi baj van velem?


2016. nov. 11. 20:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom számít-e, de még csak 8.os vagyok és F/13
2016. nov. 11. 20:38
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha több évig voltál valamilyen, akkor természetes közegeddé / személyiség jegyeddé is az vált. Főleg, hogy fiatal vagy és most alakult / alakul ki, hogy később milyen leszel. Ebből a szemszögből teljesen természetes, hogy nem tudod még eldönteni melyik a jobb neked: a megszokott magányos, vagy az az életstílus amire vágytál, de más hozzáállást is követel cserébe.

Ha nem hagyod el a barátaid még változhat az ő javukra és kb. észre sem fogod venni, ha nem erre koncentrálsz. A tudatosság sokszor gátol és ez egy lassú folyamat.

Persze jó, ha eltudod dönteni milyen ember szeretnél lenni, de ne hagyd, hogy a megszokás és mert az új szokatlan számodra, befolyásoljon benne!

2016. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de valahogy olyan jó érzés egyedül szomorúnak lenni mert utana valahogy minden jobb, de ha veluk vagyok a hangzavar, mas emberek viselkedese, vagy egyaltalan az, hogy latom hogy itt van elottem.. Nem koncentralok arra, hogy most veluk kell legyek, ha van kedvem odamegyek, ha nincs akkor nem.. Fura az egesz.. En "empatikus" ember vagyok, mindig figyelek masokra, kedves vagyok veluk, de nem viszonozza sok ember. Ez befolyásolhatja a dolgot?
2016. nov. 11. 21:26
 4/5 anonim válasza:
Valószínűleg nem olyan barátokat találtál akik megértenének téged teljesen, de ez nem azt jelenti, hogy nézz új barátok után. Találnod kéne olyasvalakit aki megért 100%-osan. Ahogy az előző írta valószínűleg ilyen lett a személyiséged, de ki tudja 8.-os vagy jövőre új emberekké új helyen megváltozhatsz(de ez valamilyen szinten megmaradhat) oh és csak azokkal legyél kedves akik veled is azok. Nem kell, hogy még emiatt is rosszul érezd magad. Fel a fejjel!
2016. nov. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) majd holnap akkor azok, akik bármikor is bántottak, semmennyit se leszek velük kedves, mert unom már tényleg..
2016. nov. 13. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!