Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kommunikáljak úgy az...

Hogyan kommunikáljak úgy az emberekkel, hogy kb ne fejezodjon be ket perc alatt? 19/f

Figyelt kérdés

Általában par perc alatt elmondom ami van o valaszol es utana csak mindketten csak azt mondjuk a másikra hogy hát igen. Egyszeruen unalmasnak tartom magam és nem tudok mirol beszelni pedig eleg sok mindennel foglalkozom és teljesen más vagyok. Tényleg csomo temaban jártas vagyok

Segitsetek hogy valtoztassak hogy tovabb is el tudjak beszelgetni az emberekkel?



2016. nov. 15. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél fel kérdéseket..vagy a jol bevált mesélj valamit vagy de rossz napom volt, mondj valami szépet..akkor jò esetben megnyílik a beszélgető partner és/vagy vissza is kérdez.
2016. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

építs neki igen létrát.

vagyis úgy kérdezz egymás után legalább 3x,hogy a válasza csak igen lehessen.

2016. nov. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hú ha tudnád mennyire sok olyan ismerősöm van akivel hasonló a helyzet! :D

Biztosan nem vagy unalmas, szerintem az lehet a probléma, hogy sok benned a gátlás, vagy egyszerűen nem akarsz túl sok lenni.

Nyugodtad kérdezz az illetőtől sokat, mindenki szereti, ha érdeklődnek irántuk! :)

Mesélj bőven, sokat dob egy egyszerű "helyzetjelentésen" az is, ha érzelmekkel tarkítod.

Ha érzelmekről beszélsz, akkor arról könnyen tud a másik fél is asszociálni egy vele történt, hasonló dologra. Persze, ne öntsd ki neki az egész lelkedet, nem egy pszichológussal beszélsz, hanem csak egy sima emberrel, aki ugyanolyan, mint te.

Mutass érdeklődést, legyél kedves. Az emojik használata is tud lendíteni a beszélgetésen. Viszont sose küldj csak hangulatjelből álló üzenetet, mert arra semmit nem lehet reagálni.

Kerüld az olyan válaszokat amikre nem nagyon tud mást mondani a másik fél, minthogy; oké.

Ha érezni az üzeneteidből ( szóhasználat, megfogalmazás stb. ) hogy nem csak kényszerből írsz vissza, akkor szerintem az életet ad a beszélgetésnek, és a beszélgetőpartner is lelkesebb lesz. :)

Remélem tudtam segíteni, sok sikert!! :)

2016. nov. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tanulmányozhatnád a Bibliát, sok embert érdekel, kimeríthetetlen forrás.

37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nincs többé gonosz. Nézed a helyét és nincs sehol. A szelídek pedig öröklik a földet és gyönyörködnek majd a béke bőségében."

Ez kíván némi magyarázatot, pl. kik a gonoszok, kinek az uralma alatt él most az emberiség? Hogyan fog megvalósulni ez az ígéret és mikor?

2016. nov. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem lehetseges h vmiert szorongasod van? Esetleg kerultel mar olyan ahol ugy erezted h meg kell felelned de nem igazan tudsz?

Kivancsi vagyok a valaszodra. Ha jobban tetszik irj privatot! Szivesen beszelgetek! :)

25 N

2016. dec. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!