Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lassan beleőrülök az egyedüllé...

Lassan beleőrülök az egyedüllétbe. Mit tegyek? Fogadjam el a sorsom?

Figyelt kérdés

Lassan 30 (F) leszek es nincs párkapcsolatom. Ennek fő oka hogy egyszerűen rondának születtem.

Azért írok most is ide mert nincs kivel megbeszélnem ezt a dolgot.

Szóval, lakótarsakkal élek, de velük is és a munkatársaimmal is felületes a kapcsolatom. A rondaságom miatt ugyanis úgy szocializálódtam hogy nehezen alakítok ki kapcsolatot az emberekkel.

Lányokkal még nehezebben mert ők még jobban tudatosítják bennem az csúnyaságomat az elutasításaikkal vagy ha csak simán meglátnak.

Azt hiszem lassan már pszichológiai eset leszek, mert családalapítási terveim voltak mindíg is, de nem tudom elfogadni hogy valójában ezt nem fogom tudni véghez vinni.

Folyamatosan örlődök belül és keresem a megoldást, de nem találom. Ráadásul alapból távolságtartóak velem szemben akik ismernek.

Egyszerűen úgy érzem a fejem miatt olyan elcseszett, semmitérő az életem, amilyen.

Hogy lehet így élni?


Más is jár hasonló cipőben?


2016. nov. 16. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne kapkodj. Te második hullámos vagy. Aki a tiéd lesz, az még az alfahímmel jár. Még el kell hogy váljanak, meg kell a csajnak emésztenie, aztán jössz te. Más vagy kívül, belül és neki pont ez kell.
2016. nov. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
10%

Nyafogj itt a gyk-n. A hozzád hasonló többi rinyagép is ezt csinálja és jól megvannak.

Ja és járj fel a lookisn.net-re és az ott látott önsajnáltató baromságokat kezeld tényekként. Ha ezt megfogadod, akkor nemsokára te is profi leszel a netes hisztiben :)

2016. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nekem is van szépérzékem. Nem fogok kelleni senkinek! Annak sem akit leírtál.

Persze viccnek jó volt.

2016. nov. 16. 20:14
 4/15 A kérdező kommentje:
2-es, szerintem te nem tudod milyen így élni.
2016. nov. 16. 20:19
 5/15 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy ne kapkodj. Nincs még rálátásod a 40es kétgyerekes anyukákra. Meg fogsz lepődni.
2016. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

4#

De tudom, csak én ezt 18-19 évesen megelégeltem és változtattam a hozzáállásomon. Nem sajnáltam rá az energiát, kimásztam a depiből, meg az önsajnálatból és rendbehoztam az életemet.

2016. nov. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Gratulálok, ha neked sikerült.

Már én is próbáltam párszor, de az emberek ugyanúgy tekintettek rám, mivel sajnos a fejemen nem tudok változtatni.

2016. nov. 16. 20:31
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha tényleg elviselhetelenül zavar a kinézeted akkor végső megoldásnak ott a plasztikai sebész. Igaz, hogy sokba kerül, de minimális változtatásokkal képesek csodát tenni, persze rosszul is elsülhet a dolog: pl Mickey Rourke esete.
2016. nov. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Gondoltam rá, de pont az említett ok miatt nem akartam. Ráadásul sokba is kerülne és nem is hiszem hogy segített volna. Annyira "összetetteten" ronda vagyok.
2016. nov. 16. 20:46
 10/15 A kérdező kommentje:
"összetetten"
2016. nov. 16. 20:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!