Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan lehet valaki egyedül...

Hogyan lehet valaki egyedül boldog?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nem volt még párkapcsolatom. Persze még van sok időm, azért egyre többször felmerül bennem, hogy mi van, ha ez így marad, mert nem is igazán látom esélyét annak, hogy ez változna. A kérdésem az lenne, hogy akik végül egyedül maradtak, megtalálták így is a boldogságot? És ha igen, miben?

2016. nov. 16. 19:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
69%

Igen, ha megtalálod a harmóniát a belsőddel és amitől jól érzed magad, hobbi dolgok, elfoglaltságok, kikapcsolódások, ilyenek.

A legtöbb ember aki párkapcsolat és barát függő, az nincs harmóniában a saját énjével és a külvilággal, ezért pótolja az említettekkel. Persze ez nem minden magányos embernél, vagyis inkább sokaknál nem érvényesül, ezért elveszik és marad depis, pszichés gyötrelemben.

2016. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Úgy mint párban:D nehezzen.
2016. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Azért ezt ne könyveld el még, hanem nyissál az emberek felé, legyél aktív.
2016. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
14%
Aki azt mondja hogy egyedül boldog az hazudik vagy súlyosan antiszociális
2016. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Persze én próbálkozom csak látom az emberek reakcióit... barátaim vannak, a barátkozás szintjén nincs gond, a párkapcsolati része nem megy, és mivel ilyen korban a legtöbb embernek már van tapasztalata ilyen téren, sőt sokszor leszólnak, amiért én ilyen "elmaradott" vagyok, gondoltam megpróbálom onnan nézni, hogy mi van ha nem lesz.
2016. nov. 16. 20:16
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkinek boldognak kellene lennie egyedül. Egyéb kapcsolatoknak csak plusznak kellene lennie.
2016. nov. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
68%
Teljesen mindegy,hogy mennyi emberrel vesszük körbe magunkat,lényegében egyedül vagyunk
2016. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
#4 te meg súlyosan kapcsolatfüggő vagy!
2016. nov. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%

#8


Jaj ugyan már! Azért vagyok kapcsolatfüggő mert az igazat mondom? Hosszútávon igenis beteges dolog az egyedüllét. MINIMUM szexpartnernek lennie kell.Nyugodtan le lehet pontozni,de nem az én hibám hogy szociális problémákkal küzdtök és ezt azzal próbáljátok megmagyarázni magatoknak hogy "boldogok" vagytok egyedül is


Mint mondtam ezek az emberek még saját maguknak is hazudnak vagy súlyosan betegek.Hurrogjatok le nyugodtan de nem az én lelkem fog megnyomorodni hanem a tiétek.Még addig változtassatok az életeteken amíg nem késő.Rövid távon még lehet így élni de hosszútávon.....

2016. nov. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én valamilyen szinten egyetértek veled utolsó, persze kell a párkapcsolat vagy valami, ami ehhez hasonló. De most, ha egyszer nincs más lehetőségem, mit csináljak? Persze, mint írtam próbálkozom, de az eddigiek alapján fennáll a lehetősége annak is, hogy egyedül maradok. Ezért is próbálok nem depresszióba esni és sajnáltatni magam, hanem megoldást találni arra az esetre, ha így alakulna.
2016. nov. 16. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!