Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy változtassak az életemen?

Hogy változtassak az életemen?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok,hamarosan 19 leszek.13.-as vagyok,2 éves OKJ képzésre járok.Idén érettségiztem,gimi után jöttem ide.Kicsit bánom,hogy nem mentem el fősulira.Ez tkp.csak ilyen menekülőkapu volt,nem tudtam magammal mit kezdeni,ez volt a legszimpatikusabb.Viszonylag érdekel valamennyire,de nem valószínű,hogy eltudok majd helyezkedni vele.Céltalan és magányos vagyok.Összesen van 2-3 haverom,akikkel max suliban vagy buszon találkozom.2-t régebbről ismerek,a 3.al próbálok jobb viszont kialakítani,de az aszociális jellemem miatt nehezen megy a barátkozás.A lányokkal való kapcsolatom egyenlő a 0-ával.Már régen nem beszéltem egy lánnyal sem.Vágyom a lányok figyelmére és ki vagyok éhezve.A suliban láttam jó csajokat,bejelöltem Facebookon az egyiket,de nem jelölt vissza.Egy olyan lányról álmodozok,aki a világ másik végében lakik.Egy reklámban láttam és kinyomoztam,hogy ki az.Bejelöltem instán.De vele soha az életben nem fogok találkozni vagy beszélni vele.Igaz,odaírom a képei alá instán angolul,hogy jól nézel ki meg ilyenek,de sok értelme nincs.Még a gimiben próbáltam udvarolni egy lánynak,úgy tűnt,hogy sikerül,de aztán mégse.Az életemet gyakorlatilag a súlyzós edzés jelenti.Heti 3x járok terembe.Fő célom az erőemelés három fogásnemében való minél nagyobb súlyok használata,illetve az izomtömegem gyarapodása.Gyakorlatilag ez az egyetlen dolog az életben,anit élvezek,ez jelenti a boldogságot.Itt néha hozzámszólnak az emberek,főleg azért,mert elég szépen erősödök.Itt elismernek.Több barátot akarok.Régebben voltak barátaim,de az egyik elment messze,az egyik új társaságot talált,meg el is árult,a többi meg alapból csak kihasznált,megszakítottam velük a kapcsolatot.Nem vagyok bulizós tipus,az alkoholt sem bírom,azért is félek a barátkozástól,mert akkor gondolom menni kéne bulizni.De hozzám nem nagyon szólnak,én meg nehezen szólok másokhoz

Kezdeni akarok valamit az életemmel.Többre akarom vinni.Barátokat akarok.Népszerű akarok lenni,azt akarom,hogy kedveljenek a lányok.Azt akarom,hogy felnézzenek rám,hogy valaki példaképnek tekintsen.Lányokkal akarok beszélgetni

Úgyse olvassa el ezt senki :D



2016. nov. 23. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Rendesnek tűnsz, én beszélgetnék veled. 16/L
2016. nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olyan edző terem nincs ahol lányok is vannak? Vagy néha olyan helyekre is benézhetnél. Kicsit több önbizalom ,hidd el a lányok többsége is ugyanígy alulértékeli magát. Próbálj kezdeményezni.
2016. nov. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10%
Küldj egy képet akkor megmondom ;-) :P
2016. nov. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!