Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Melyek azok a kényelmetlen...

Melyek azok a kényelmetlen red pill igazságok, amiket az átlag alatti külsejű, magányos férfiaknak a legfájdalmasabb lenyelni?

Figyelt kérdés

Ami nekem eszembe jut


- A férfiak fénykora ugyanúgy korán van, mint a nőke.

Páran szeretik maguknak bemesélni, hogy "a férfiak úgy öregszenek, mint a jó bor", de a csontok kb 22 éves korra majdnem teljesen kifejlődnek. Aki ekkor nem néz ki jól vélhetően később sem fog. 22-től csak hanyatlás van, a bőr egyre rugalmatlanabb lesz, stb. Minden "önfejlesztés"(gyúrás/fogyás/stb) kompenzálás 22 után.

Karriert építeni lehet, és akkor a pénzéhes aranyásók jönni fognak, de ezzel az erővel k***ázni is el lehet menni.


- Minden lány Chadet preferálja. Az a lány, aki ugyanúgy animéket néz, mangákat olvas, metált hallgat, stb, mint Albert, a magányos nerd, ugyanúgy egy magas, robusztus, népszerű, helyes atlétával feküdne le szívesebben.


- Nem igaz, hogy "ami nem öl meg megerősít". A előnyösebb kinézetű, így gazdagabb társasági és szexuális életet élő fiúk mindig motiváltabbak lesznek. Egy nyomorúságos fiatalkor nem tesz erősebbé senkit. Demotiválttá, szociálisan kínossá, félénkké, kevésbé kezdeményezővé, gyengébbé tesz.


- Az előnyös külső 99%-ban a genetikáról szól. Rengeteg olyan képet lehet találni Jordan Barrettről, Chico Lachowskiról, Simon Nessmanról vagy Sean O'Pry-ról ahol alig van rajtuk izom, még is jól néznek ki. Akinek jó génjei vannak, az így is úgy is jól néz ki. Ha csak valaki nem egy legitim bálna, a teste átkompenzálása nem fog sokban változtatni a megítélésén.


2016. nov. 26. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
41%
hat kerdezo, te sem vagy teljesen komplett, az fix. remelem ezt nem olyan nehez lenyelned.
2016. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Talán az, hogy nem lesz társa, mert senkinek nincs rá szüksége. Családja sem lesz, legfeljebb 40 évesen állna össze vele valaki, hogy eltartassa magát és a gyerekeit.
2016. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Az, hogy nem a külsejük miatt nem jön össze nekik egy párkapcsolat. Elég csak megnézni az itteni ügyeletes rinyapinákat, mindenre van kifogásuk és mindig valaki/valami más hibája, hogy ilyen szerencsétlenek, de leginkább a külsejüké, az pedig eszükbe se jut, hogy már a stílusuktól és megszólalásaiktól hánynia kell egy épeszű embernek, mert messziről megmutatkozik, mennyire el vannak belül rohadva.
2016. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Azta, ez a szöveg most egy kicsit letaglózott...


1. A férfiak fénykorával kapcsolatban nem értek veled egyet. Szerény megítélésem szerint 25-35 év között vannak a legjobb formájukban. És bármilyen hihetetlen, utána is lehetnek vonzóak a nők szemében.


2. Nem nézek animéket, és nem hallgatok metált, de nő vagyok. Ettől függetlenül, nekem nem a kigyúrt atléták jönnek be.


3. De, igaz. Csak túl kell lépni az önsajnálaton, és tenni azért, hogy jó legyen. Kemény meló, de ettől függetlenül nem megvalósíthatatlan.


4. Az ember nem a külsejéért van együtt valakivel, hanem azért, mert a belső tulajdonságait szereti. Szóval a párkapcsolatok szempontjából a külsőnek egyáltalán nincs olyan nagy szerepe, mint amekkorát tulajdonítanak neki. Pl. én tudom magamról, hogy egy férfit, aki egyébként egyáltalán nem az esetem, képes vagyok helyesnek látni, ha megvannak benne azok a belső tulajdonságok, amiket én fontosnak tartok. Tehát a genetika nem sok vizet zavar... Egyébként az általad említett embereket én nem is tartom helyesnek.

2016. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4%
[IMG] [link]
2016. nov. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12%

Szombat este itt nyavajogsz és csodálkozol, hogy egyedül vagy...

De jobb is, ha te nem örökíted tovább a génjeidet. Ugyanis "az előnyös külső 99%-ban a genetikáról szól", nem szeretnénk, hogy a gyereked is olyan ocsmány, hányadék lúzer legyen, mint amilyen te vagy. :)

2016. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

5#


Azt egyik feltétel, hogy legyen szép haja. Erre a képen egy kopasz pasi van, ráadásul sapkában... A többi nyavajgásotokban is kb ennyi logika van.

2016. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
65%
Kérdező, nem csak külső létezik. Az érik, mint a jó bor mondáson gondolkozz el. Szerintem nem az ital színére gondolnak.
2016. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!