Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » El tudom intézni elöre a...

El tudom intézni elöre a temetésem?

Figyelt kérdés
Hogy a rokonaimat ne verjem költségekbe.

2016. nov. 28. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Igen!

Írsz egy végrendeletet ügyvéddel. Annak egy példányát letétbe helyezed nála + a saját temetési költségedet is. A sírhelyet előre meg tudod venni, és 25 évre előre kifizetni annak a megváltási díját.

2016. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem kell végrendelet!Nincs semmim.

22éves vagyok! Meg lehet ezt oldani?

2016. nov. 28. 15:45
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
pszihohologussal meg lehet!
2016. nov. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Teljesem komolyan gondoltam.

Olyan dolog fog velem történni amin nem tudok változtatni.

Szóval ebben kérnék segitséget.Köszönöm

2016. nov. 28. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
62%

22 évesen ne akarj meghalni, holnap másképp látod majd.

Sokan vannak nagyon nehéz helyzetben, hidd el, nem ez a megoldás.

Név nélkül vagy, írd le mi a gond, hátha tudunk használható tanácsot adni. Fel a fejjel! (N)

2016. nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Mivel kiírtad ide ezt a kérdést, nem gondoltad komolyan amit tenni akarsz. Ha egyszer meghaltál, soha többet nem oldódhatnak meg a dolgok,nem adsz rá lehetőséget. Ellenben az ismerőseidre/családodra egy életre rósz egy nehézséget, amit cipeljenek. A halálod. Ki nem szarja le, hogy ki van fizetve.

Tehát segítségért kiáltottál. Mert a temetés ügyet azt bárhol meg tudod nézni a neten, a szakemberek nem a magány-egyedüllét csoportban vannak.

Én 2x próbáltam öngyilkos lenni, szerencsére nem sikerült. Ha akarsz, írj.

2016. nov. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Válaszadók! ki mondta, hogy öngyilkos akar lenni? Lehet, hogy halálos betegsége derült ki.
2016. nov. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es:. hát ez itt éppen a Magány, egyedüllét rovat...
2016. nov. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen..igaz..nem tudom, nem vagyok jós, de mivel a kérdezőt nem érdekli a saját kérdése sem...

Tipikus eset: jaj de magányos vagyok, ó, én szegény, de akik meg segíteni akarnak, azok le vannak szarva...tudom, régen én is ilyen voltam, aztán észrevetetem, hogy csak egy hisztis önző p*csa vagyok. Azóta észreveszem,hogy másnak is vannak problémái és nem csak én vagyok magányos.

2016. dec. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!